Knihy

Geralt
9.9.2009 19:51
Kruh se uzavírá – přesně po čtvrt století se Dragonlance symbolicky vrací tam, kde v roce 1984 zahájilo svoji úspěšnou pouť. Vydejme se tak naposledy na cestu příběhem Hrdinů kopí. Tentokrát v doprovodu jejich nejtemnějšího člena, mága Raistlina Majere. V Nerace, samotném srdci říše Temné královny, jej čeká velký osud. A také ještě větší nebezpečí.
Autorská citace #21
23.1.2010 13:50 - Dalcor
Překlad je hotový, nevím estli ho dostanu ke zkontrolování, protože se nějak nemůžeme s FP domluvit :)
Autorská citace #22
23.1.2010 13:51 - Magus
juchů...
Autorská citace #23
30.1.2010 04:31 - Nuitaruv posel
wau dekuji moc, jsem ochoten zaplatit cokoliv. co se tyce Raistlina a jeho osudu
Autorská citace #24
22.2.2010 13:09 - masak
Hruza, kdyz clovek slysi o knizkach jako jsou legendy, nebo procitnuti maga, tak bych brecel, tak zalostne je chci a nikde nejsou k sehnani :D a to sem jinak vsechny knizky tykajici se dragonlance, ktery se mi dostaly do ruky cetl snad skokrat :D
Autorská citace #25
22.2.2010 13:20 - Magus
PřesněxD ale mě ještě chybí Válka duší...;)
Autorská citace #26
22.2.2010 13:29 - masak
Magus: Tak ty mas aspon vyhodou v tom, ze Valka dusi vysla nedavno a je lehce k sehnani...
Autorská citace #27
12.3.2010 20:13 - Malfin
Draci zlatookého mága jsou na stránkách FantomPrintu v sekci připravujeme.
Autorská citace #28
26.3.2010 09:01 - Zarahel
Jak to tak pročítam, jsou to asi dobré série, že? Stojí to fakt za to?
Já žádný z DL nečetl, jen DragonRealmy od Knaaka... a jak vás tak pozoruju, začínám uvažovat o koupi...
Autorská citace #29
26.3.2010 12:53 - Magus
Konec uvažování a kupuj...! :D
Né opravdu jsou to výborné knížky...a to jsem nečetl Legendy ani Válku duší....
Autorská citace #30
26.3.2010 15:30 - Dalcor
Draci Zlatookého mága jsou u mě doma na poličce :)

Ode mě je to trochu subjektivně ovlivněné Zydare - a ty je ještě němáš?
Autorská citace #31
15.4.2010 21:25 - sirien
mňo... tak sem si to pořídil a dal se nejprve do opětovného čtení původní série, tak jsem zvědavej...
Autorská citace #32
16.4.2010 09:44 - Malfin
Už jsem to taky přelouskal. A musím říci, že ze Ztracených kronik je to opravdu to nejlepší :) Zase jsem cítil to Raistlinovo opojné tajemství a jeho nepopiratelné charisma, které se kolem něho line už v Kronikách.
Autorská citace #33
7.5.2011 13:45 - Jab
Ze Ztracených kronik rozhodně nejhorší díl. Příliš se drží původního děje, příliš odkrývá to, co daleko lépe působí skryto. Raistlin náhle se objevující v Nerace je daleko působivější, než Raistlin pomalu klopýtající na své cestě za mocí.
Rozhodně bych doporučoval číst až po kronikách. Ostatně to i minulý díl. Jedině Draci trpasličích hlubin do příběhu Kronik zcela zapadají (koneckonců byla tam pro ně utvořena mezera) a zároveň nekazí překvapení z dalšího děje.
Autorská citace #34
8.5.2011 01:22 - sirien
Jab píše:
pomalu klopýtající na své cestě za mocí.

...městem, které působí spíš jako rozpadající se vesnice kterou drancuje banda zhýralejch aristokratů spíš než jako středobod Temné strany, ve společnosti čarodějů, kteří jsou totální karikaturou moci
Autorská citace #35
8.5.2011 02:30 - Fibriso
Píše:
...městem, které působí spíš jako rozpadající se vesnice kterou drancuje banda zhýralejch aristokratů spíš než jako středobod Temné strany, ve společnosti čarodějů, kteří jsou totální karikaturou moci

to mluvíte o něčem v te knížce nebo o parlamentu Čr?
Autorská citace #36
11.5.2011 16:07 - Malfin
Proto přece byla válka prohrána, protože se rytíři Královny temnot hašteřili a bojovali mezi sebou.
Nicméně souhlasím s tím, že některé věci je lépe nechat skryto.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084652900695801 secREMOTE_IP: 107.23.157.16