Knihy

Dalcor
2.3.2007 19:43
Autor: Richard A. Knaak

Napsal:Dalcor
Autorská citace #1
2.3.2007 19:43 - Dorset the Terrible
Hezký
Autorská citace #2
3.3.2007 01:15 - Xiraxis
Byl jsem velmi zaujat, neb minotaury (taureny, taury) mám ve velké oblibě. Proto se táži: Jsem z Prahy a rád bych věděl, za kolik a kde seženu tuto knihu?
Autorská citace #3
5.3.2007 13:18 - Dalcor
Kde a za kolik? To je dobrá otázka možností je několik, nejlépe se jeví AMAZON, dále příkladem www.hitpointe.com nebo www.nobleknight.com. Buď budou akceptovat Pay Pal a nebo platbu mezinárodní platební kartou (příkald embossovaná VISA). CO se týče ceny - ta s epohybuje okolo 8 USD za paperback a 30 USD za vázanou! Upozorňuji že se jedná o první díl trilogie.
Pokud tě zajímají minotauři doporučuji ti Legendu o Humovi kde vystupuje Kaz jako jedna z hlavních postav.
Autorská citace #4
7.3.2007 21:40 - Dalcor
Trošku jsem recenzi upravil a nechal udělat korektury. Podepsal se na ní čas vzniku...
Autorská citace #5
7.3.2007 22:30 - Alnag
I předtím byla výtečná, upravená je samozřejmě ještě lepší. Fakt je, že je fakt poutavá, takže i když k minotaurům žádnou afinitu nechovám je to fakt lákadlo... :-)
Autorská citace #6
8.3.2007 10:21 - Dalcor
Ta knížka je fakt cool, dkysi mí ji půjčil Fantom Print. Já se strašně dlouho chystám celou trilogii koupit!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089641094207764 secREMOTE_IP: 54.211.203.45