Čas pro hrdiny

Ebon Hand
16.2.2008 12:13
zápis z Jersonovi hry, řekl bych tak trochu prolog před nástupem příběhu, zapsáno z dávno uplynulé hry
Autorská citace #1
16.2.2008 12:13 - Lotrando
Tak, a teď jak to bylo dál :)
Fajn čtení, člověku ani nepřijde že je to ze hry. Čte se to dobře, malinko mě rušilo "vyjednávání na zahradě", ale nevím co lepšího tam říct :).
Bude pokračování?
Autorská citace #2
16.2.2008 12:57 - Alnag
Taky bych nepoznal, že je to ze hry... a to i když jsem jí hrál :-))
Moc pěkné Ebone... některé části z "jak to bylo dál" má rozepsané Jerson, ale nějak to fláká.
Autorská citace #3
16.2.2008 16:29 - Ebon Hand
:-)
Já jsem si uklízel comp a našel jsem řadu svých zápisů, které jsem nikdy nepublikoval z nějakých nevysvětlitelných příčin.. Asi to bude, což vás možná překvapí, stydlivostí...
Takže se chystám postupně je reciklovat a zveřejnit zde, teda pokud tím příliš nezhorším zdejší vysoký průměr.
S tím pokračováním trochu doufám, že to nakopne Jersona, aby to dopsal. Já si plánuji udělat zápis z poslední seance.
A ještě přidám, že doktora hrál Alnag a řezníka Treven.
Autorská citace #4
16.2.2008 21:52 - karel
kdo byla a co byla zač ta postava v zahradě???Jinak čtení to bylo dost dobrý.9 bodu z 10.Ten jeden bod chybí proto že to byla jen jedna stránka:-)
Autorská citace #5
17.2.2008 14:43 - Ebon Hand
2karel: Díky za chválu! Snad mi to přidá na odvaze.. :-)
Kdo to je, to je těžké říci. Když použiji metaherní informace, tak to jsou mimozemšťani, ale herně je zatím vnímám jako něco mezi MZ a osazenstvem pekla..
Zkusím sem s pomocí místních bosů uploadnout další informace od mé postavy, jež by mohli poodkrýt roušku těchto prazvláštních tvorů.
Autorská citace #6
17.2.2008 14:54 - Alnag
Ony tady i nějaké další informace o Jersonově světě jsou, ale jsou trochu rozptýlené, průběžně se snažím to dát nějak dohromady, ale ještě se s Jersonem musím domluvit jak... bylo by hezké, mít to víc sjednoceně.
Každopádně ale Ebone, ty podřebuješ dodávat odvahy? Sakra chlape, máš talent, tak piš!
Autorská citace #7
18.2.2008 09:03 - Jerson
Lotrando, pokračování mám rozepsané už rok a pořád se nemůžu dostat k jeho dokončení, i když je vlastně skoro hotové.
Celkově bych rád sepsal celou kampaň ve formě takových povídek, ale mí hráči na to nemají čas, chuť, nebo schopnosti (tedy to říká jediný z nich, který poctivě píše deník), takže je to všechno jen na mě.
Nicméně Ebone ... dobré :-) (
Autorská citace #8
18.2.2008 09:08 - wraiths
Jerson: dobre jo.... je to vynikajici ci primo vytecne!
Autorská citace #9
20.2.2008 13:31 - Alnag
Dovolil jsem si to přesunout, aby to bylo pěkně pohromadě s Jersonovou hrou. (Nicméně podotýkám, že samotná podoba non.d20.cz je ještě předmětem úprav).
Autorská citace #10
20.2.2008 14:15 - Lotrando
Ebon rozhodně dobrý, kdo je ten který nemá schopnosti? :)
Ok, budu tedy čekat. Už jsem někde zmínil, že mě tahle tématika zajímá, takhle aspoň trochu ochutnám, když už s váma nemůžu hrát.
Autorská citace #11
20.2.2008 18:18 - Ebon Hand
Lotrando: Koho myslíš konkrétně?
Autorská citace #12
20.2.2008 20:52 - Lotrando
Ebon: někde tam padlo že se kdosi podceňuje, tedy svou schopnost sepsat zápis, tak jsem jen "vtipně" poznamenal, že jestli si to myslíš o sobě ty tak se mýlíš. Pokud to vyznělo jinak, omlouvám se!
Autorská citace #13
21.2.2008 15:09 - Ebon Hand
Vídíš já myslel, že se to vztahuje k nějké postavě v příběhu... Už jsem nějaký natvrdlý, to bude asi prací.. :-)
Autorská citace #14
6.3.2008 14:23 - Rytíř
Tak jsem si konečně našel chvilku na staré restíky..
Půjdu trochu proti proudu, ale dávám ti Ebone za 2 - kdybych nečetl tvoje trpaslíky, tak bych si to nedovolil! :) Ale takle vím, že to umíš ještě o kapku svižněji a ne tak chvílemi trochu kostrbatě popisně. Navíc se tam několikrát zbytečně opakují slova a výrazy, což taky ruší.
Celkově ale rozhodně dobrý a taky je to dost zajímavý úvod ke hře. Takže se jdu mrknout na ta pokračování.. :)
Autorská citace #15
6.3.2008 17:52 - sirien
TAk takhle to bylo... já už si furt řikal jak to vlastně probíhalo s tim domem a vypitym barem :)
Autorská citace #16
7.3.2008 12:34 - Ebon Hand
jj, takhle to bylo :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072545051574707 secREMOTE_IP: 35.175.236.44