Volná diskuze

Regis
28.6.2020 12:02
Asterion
Ahoj, nevi nekdo jak je na tom v soucasne dobe Asterion jako svet pro RPG? Vim, ze par let nazpet vysel novy modul, ale zajima me jestli se neplanuje neco noveho. A uplne idealne jestli nekdo nevi o moznem dotisku starych modulu, koukal jsem vsude mozne a nedaji se sehnat ani v antikvariatech.
Autorská citace #1
28.6.2020 12:30 - Šaman
Ten "nový modul", nebyl to upravený a znovu vydaný hlavní (první) modul? Spíš bych se zkoušel poptat třeba na Fb v nějakých herních skupinách, jinak už se myslím koupit nedají.
Autorská citace #2
28.6.2020 13:41 - Tarfill
Regisi,
co všechno za moduly z toho Asterionu bys chtěl koupit, pokud bys měl možnost?
Autorská citace #3
28.6.2020 14:52 - Regis
No potreboval bych tyhle moduly: Falešná apokalypsa, Obloha z listí a drahokamů, Zlatá pavučina, Z hlubin zelené a modré, Vzestup temných bohů, Písky proroctví, Nemrtví a světlonoši. Mam pouze Čas temna, Za závojem stínů, Rukověť dobrodruha a Krajiny za obzorem: Stíny jihu.
Autorská citace #4
28.6.2020 15:14 - Šaman
Písky proroctví a Nemrtví a světlonoši mám v pdf, kdybys nesehnal knížku (ale jsou to scany a kvalita tak jako že "dá sa", kdyžtak PM). Pár dalších jsem nedávno prodal kamarádovi právě na tom Fb.
Autorská citace #5
28.6.2020 15:55 - sirien
Hm. Všechny poptávané myslím mám (plus původní základní modul a Dálavy... a možná jeden dva další, musel bych se podívat, myslim že Čas temna, ale jistej si nejsem) a padá mi na ně prach. Jinak jsou, pokud pamatuju dobře, ve velmi dobrém stavu. Přemýšlel sem o tom dát je pryč rok zpátky, když sem dělal pořádek v knihovně a poslal sem do světa jiný věci, ale nechal sem si je... z čistě sentimentální hodnoty, popravdě, jako připomínku starých herních časů; nepředpokládám, že bych po nich kdy ještě skutečně šáhnul. (Popravdě kromě toho, že sem si je přečet, sem je vlastně ani nikdy nepoužil. Pár sem na nějakou dobu pučil, ale co vim tak taky jen na přečtení a vrátily se mi zpátky bez většího opotřebení.)

Proč je vlastně sháníš - přečtení, doplnění sbírky nebo hraní? Tak ze zvědavosti...
Autorská citace #6
28.6.2020 16:26 - Regis
Sirien - Ze vsech duvodu, ale momentalne zejmena kvuli hrani. Uvazoval jsem nad tim zasadit svoji kampan do forgotten realms, ale z toho co mam nacteno a neco odehrano tak mi Asterion proste sedi na hrani vic. Navic je to i trochu zalezitost nostalgie, Cas temna jsem kupoval spolecne s priruckami na DrD 1.6 a vlastne s tim zacinal.
Autorská citace #7
28.6.2020 16:45 - Šaman
Na hraní bych řekl je to stále docela fajn. Když už ne celý svět a lore, tak jsou tam kompletní města, geografické moduly, dobrodružství - dá se to použít jako skládačka i pro vlastní svět a vlastní pravidla.
Autorská citace #8
28.6.2020 16:47 - sirien
Ok, pokud s nima chceš fakt hrát... přesunem to do PM.
Autorská citace #9
28.6.2020 19:56 - Tarfill
A kdyby nahodou Sirien zjistil, ze nekterou prirucku nema, dej vedet. Jsem na tom v podstate stejne jako on - vetsinu mam doma, lezi to ve sklepe z pouhe nostalgie a asi uz to nikdy neotevru. Takze se toho klidne rad zbavim...
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.25148105621338 secREMOTE_IP: 34.239.167.74