Volná diskuze

ShadoWWW
7.9.2019 13:57
RPG trendy
Chyběla mi tu na Kostce nějaká obecnější diskuze o RPG, tak jsem s dovolením založil tuto diskuzi. :)
13.9.2019 17:41 - LokiB
A nenaráželo by to na případné problémy v dalších rozšířeních, že by se neměly jak odkázat na standardní mechaniku, a hůř by se řešily kolize případných možností, které nemají být možné společně? Už je to delší dobu, co jsem jeho návrh poslouchal, tak si to už nepamatuju přesně.
13.9.2019 18:06 - sirien
Asi by záleželo na zpracování. On to tam MM zas moc do hloubky nerozváděl, v podstatě ale řekl něco ve stylu, že to vyrobili původně jako preventivní omezení který zpětně neshledává opodstatněným a že by ty comba co by se tím umožnila nevadily (a že by naopak bylo mnohdy i stylizačně žádoucí aby je bylo možné tvořit). Tvářil se že vyvážení by mělo jít poměrně snadno udělat v rámci designu a síly těch schopností samotných.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.22775197029114 secREMOTE_IP: 34.204.168.209