Volná diskuze

Log 1=0
27.12.2017 19:54
Jak jste se dostali k RPG?
York píše:
Nevím, jaký teď mají na nábor nováčků vliv otevřená hraní DnD v Brně, každopádně jsem ale nezaznamenal, že by se k tomu někdo z nich přihlásil.

A on se na to někdo ptal? Nemám pocit, že by tu někdo běžně popisoval své začátky.

Ale tak proč ne.

P.S. Doufám, že tu ještě takové vlákno není, nenašel jsem, ale ono to je občas na... tu něco najít, když nevíte co přesně.
P.S.S. Taky doufám, že nejsem jediný, kdo se tu podělí o nějakou tu historii. Klidně i v duchu "Zkraje devadesátek jsme s kamarády viděli DrD, byli jsme zvědaví, tak jsme to zkusili a bavilo nás to." což tipuju na vítěze co se týče četnosti.
Autorská citace #21
3.1.2018 13:19 - Gediman
Hm. Na konci základky jsem začal s non-PC hrami obecně, nějak jsem tomu totálně propadl :) Karetní hra Doomtrooper to myslím začala, kámoš mi ukázal Battletech a pak právě ještě Dračí doupě (už nevím jakou verzi, ale myslím, že 1.5). Vlastně jsme odehráli jen pár her, pak jsme přešli na wargame (Warzone). Jenže RPG se mi zalíbilo, psal jsem různé koncepty pravidel nejen k RPG, ale i k wargame a stolním hrám obecně. Všechno to tehdy samozřejmě končilo v šuplíku. O X let později jsem se konečně dostal k příručkám RPG Mutant Chronicles, což moji RPG éru nastartovalo naplno.
Autorská citace #22
8.1.2018 10:39 - -Sniper-
Měl jsem nahraný něco Baldurs Gate a načtený ADnD. Když jsem pak v knihovně na gymplu narazil na spolužáky co hráli DrD, zeptal jsem se zda se můžu přidat. Hra se mi moc nelíbila (nedávala smysl), tak jsem se zeptal zda si nemůžu zkusit příští hru odvést... a od té doby PJuju.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070205926895142 secREMOTE_IP: 3.143.168.172