Volná diskuze

Merlin
11.9.2017 20:09
Dálava 20XX Evilquest


Pět hvězd. Pět Označených. Pět vyvrhelů. Pět vyvolených. Jeden Temný vládce. Pět kmenů. Jedna temná říše. Jedno království. Jeden úkol. Spousta mrtvých.

Systém DnD 5e. 4. level.

Rasy: V nestřeženém okamžiku zveřejním první rasu. kdo ji bude chtít a první si o ni řekne, toho je. Pokud se nikdo nepřihlásí, nebo bude přidělena, zveřejním další rasu. Buď můžete čekat a doufat, že přijde lepší a riskovat, že bude horší, nebo vezmete co je.

Povolání: Po rozebrání ras, přijdou na řadu povolání. Princip je stejný jako u ras. Čekat na "oblíbenou" a riskovat, že nepřijde, nebo jít na jistotu :).

Cíl hry: Snad se budete bavit. Moc se netrapte systémem. Krev poteče tak jako tak.

Cíl slupiny: zabít Prvního.

Cíl postav: (neznámý a individuální)

Hráči: Sirien, Nachtrose (potvrzen), Ebon (potvrzen), Tarfill (potvrzen), Babaj(potvrzen)
Náhradníci:

Doba hry: pravděpodobně sobota (až se Sirien vzbudí) nebo neděle

Gobr(Bugbear)- Nachtrose - Bojovník/Fighter
čistokrevný yuan-ti (yuan-ti pureblood) - Babaj
- Bárd/Bard
Gobliní dvojčata (Goblin) - SirienKouzelník a kouzelník/ Wizard and Wizard
Ještěrec (Lizardfolk)- Tarfill - Klerik/Clerik
Kobold)- Ebon
- Tulák/Rogue

17.9.2017 14:47 - Nachtrose
Mam pocit, ze na Dalave je to spis pravidlo nez vyjimka.

@Deti: nemam problem, pokud nebudou aktivne prudit. V opacnem pripade bude muj gobr aplikovat moderni postupy socialni interakce a nebude nikoho diskriminovat...
17.9.2017 18:05 - Tarfill
Merline,
přiznám se, že jsem nenašel / přehlédl informaci, zda-li potřebuješ hotové postavy předem, nebo Ti je stačí poprvé shlédnout až na Dálavě. Jak je to?
17.9.2017 23:14 - Merlin
Tarfill: stačí mi na místě...nevidím důvod, proč by něco nemělo projít :)...naopak..já vám na místě dodám specifický list
22.9.2017 08:09 - Merlin
Takže příběh a příprava je téměř u konce (tolik času jsem už dlouho žádné hře nevěnoval).
22.9.2017 08:12 - Babaj
coze?:-))))
22.9.2017 08:15 - Merlin
Babaj píše:
coze?:-))))

no jo, na vás už prdím :), to je házení perel sviním...
podívej se těch příspěvků tady kvůli pár hodinám hry....:) to je zájem
22.9.2017 08:25 - Tarfill
Merlin píše:
...tolik času jsem už dlouho žádné hře nevěnoval.

Bezva, ještě aby se ta investice vyplatila... ;-)
22.9.2017 08:27 - Babaj
css taky pet dni prodleva-- to u nas je to kady den......... co neco napisu :-))))
22.9.2017 13:58 - Ebon Hand
Merlin píše:
no jo, na vás už prdím :), to je házení perel sviním...
podívej se těch příspěvků tady kvůli pár hodinám hry....:) to je zájem

Ty mi mluvíš z duše. Moje družina je taky jen bandou línejch nevděčníků! :-)

Nechceš tu hru už trochu poodkrývat, ať pak máme víc času na hru a míň na představování.
22.9.2017 18:35 - Merlin
Ebon: dostanete každý speciální kartu :) na které bude vše potřebné....ale dobrá, něco napíšu
25.9.2017 13:00 - Ebon Hand
Myslel jsem takovou tu omáčku, proč Temný vládce vládne nelidským národům a jak mu naslouchají. Jak vůbec vypadá Impérium Temného. A co ty lidi, jestli to je poslední bašta odporu, nebo "jen" další královsví na řadě. Případně jak vypadá pohled lidí na nelidské rasy.
25.9.2017 13:19 - Babaj
je mi to moc lito.. ale ochurav se na dalavu nedoplazim, ikdyz muj plazi puvod by mi mel spise vahovovat... proto pokud se najde nekdo kdo by meho cistokrevneho barda chtel stvarnit... muzu mu pomoci i denikem ... pripade i nejakou myslenkou s jakou jsme ho chtel hrat. proste Yuan-ti je ted volny:-(
25.9.2017 13:32 - Ebon Hand
Prý pět vyvolených a už padaj jako mouchy...
25.9.2017 19:45 - Merlin
Vzhledem k tomu, že mi odpadl spolujezdec, budu muset hru odložit na jiný sraz :/ jelikož pravděpodobně nedorazím
25.9.2017 20:24 - Nachtrose
25.9.2017 21:46 - Tarfill
Ebon Hand píše:
Prý pět vyvolených a už padaj jako mouchy...

to ale rovnou i s celým rojem... :-(
19.8.2020 13:00 - Merlin
Pokud tedy budu absolvovat Dálavu - 2020 a najdu morál, je ještě zájem o Evil quest? Potažmo zájemci, kteří se před lety hlásili...a případně pak náhradníci? Ať vím jestli vyhrabat dobrodružství od kterého kdovíproč něco čekáte?
19.8.2020 13:26 - Nachtrose
Tak zajem by byl porad.
19.8.2020 14:13 - Tarfill
Merline,
zájem pořád trvá. Paradox je, že jsem zrovna nedávno kompletně smazal předpřipravenou postavu ještěrce, protože jsem už nedoufal, ale pokud se světlo naděje ještě rozsvítí a ta hra vyjde, rád si ten deník znovu vytvořím. Za mě tedy ANO!
20.8.2020 15:25 - Ebon Hand
Jestli to skutečně uděláš, tak si klidně dám i toho původního houbáka!
Ale Kobolda jsem našel. :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092598915100098 secREMOTE_IP: 54.81.136.84