Volná diskuze

Merlin
11.9.2017 20:09
Dálava 20XX Evilquest


Pět hvězd. Pět Označených. Pět vyvrhelů. Pět vyvolených. Jeden Temný vládce. Pět kmenů. Jedna temná říše. Jedno království. Jeden úkol. Spousta mrtvých.

Systém DnD 5e. 4. level.

Rasy: V nestřeženém okamžiku zveřejním první rasu. kdo ji bude chtít a první si o ni řekne, toho je. Pokud se nikdo nepřihlásí, nebo bude přidělena, zveřejním další rasu. Buď můžete čekat a doufat, že přijde lepší a riskovat, že bude horší, nebo vezmete co je.

Povolání: Po rozebrání ras, přijdou na řadu povolání. Princip je stejný jako u ras. Čekat na "oblíbenou" a riskovat, že nepřijde, nebo jít na jistotu :).

Cíl hry: Snad se budete bavit. Moc se netrapte systémem. Krev poteče tak jako tak.

Cíl slupiny: zabít Prvního.

Cíl postav: (neznámý a individuální)

Hráči: Sirien, Nachtrose (potvrzen), Ebon (potvrzen), Tarfill (potvrzen), Babaj(potvrzen)
Náhradníci:

Doba hry: pravděpodobně sobota (až se Sirien vzbudí) nebo neděle

Gobr(Bugbear)- Nachtrose - Bojovník/Fighter
čistokrevný yuan-ti (yuan-ti pureblood) - Babaj
- Bárd/Bard
Gobliní dvojčata (Goblin) - SirienKouzelník a kouzelník/ Wizard and Wizard
Ještěrec (Lizardfolk)- Tarfill - Klerik/Clerik
Kobold)- Ebon
- Tulák/Rogue

15.9.2017 11:18 - Merlin
Nachtrose píše:
Jestli nemáš a budeš chtít, přinesu ty svoje pokreslovací gridy.


tahle poznámka? na mne? ale Nachte....:D:D
15.9.2017 11:27 - Nachtrose
Merlin píše:
tahle poznámka? na mne? ale Nachte....:D:D


Dobře... jdu se stydět do kouta...
15.9.2017 12:59 - Babaj
muj nazor asi znas.. ja mam rad grid :-)))
15.9.2017 14:14 - Ebon Hand
Merlin píše:
tos prokaučovals, když jsi odmítl Houbáka

Asi si stále nepochopil, že to bylo vysněná postava pro tebe, nikoliv pro mě. Klasická PJ chyba. :-)

Já na gridu hrál jen párkrát, ale nemám s tím žádný problém, aspoň si to ošahám s hráčema, kteří to mají v malíčku. :-)
15.9.2017 14:29 - Babaj
ja to mam vetsinou mezi palcem a ukazovackem _.)
15.9.2017 14:31 - Ebon Hand
no vidíš, možná na to celou dobu špatně šahám :-)
15.9.2017 17:56 - sirien
How to Run an EVIL RPG Campaign! (GM Tips w/ Matt Mercer)

hele, co na mě vypadlo v YT recommendations :)
15.9.2017 18:26 - Merlin
:) já si nějak poradím...když budete moc zlí, nebo málo..tak vás zabiju
15.9.2017 18:38 - Merlin
Jinak jedno omezeni pro PC i DM...ve svých hrách ani za evil postavy nezabíjím ani nemučím děti...jinak vám v ničem bránit nebudu :)
15.9.2017 18:52 - sirien
Kryjte se za děti!
15.9.2017 19:50 - Merlin
Nenech se zmást :)
15.9.2017 19:56 - Tarfill
Merlin píše:
Jsem zvyklý odehrávat případné souboje na mapách

Já taky, ideálně na hexovém podkladu... ale i pro volné soubojáky mimo mapu mám dostatečnou představivost, takže to nechám na Tobě, Ty jsi Pán Zla... ;-)
16.9.2017 14:09 - Ebon Hand
Když se převlékne PC za dítě, získá plot imunity? :-)
Herně se plně přizpůsobím PJ, nemíním ti narušovat zažité návyky. Jen ať máš klid na příběh. :-)
Mohl by si trochu specifikovat sesion? Bude to hlavně městské, survival v přírodě, Quake 3D Arena. :-)
16.9.2017 19:27 - Merlin
Ebon: dřív mi to nevadilo, nicméně s dcerou se to tak nějak změnilo a prostě se nedokážu oprostit od toho, že si ji s tím spojuji a tak to raději nehraji..


Co se týče představy sejšnu...tak na počátku byla chudá myšlenka, kterou jsem začal rozvíjet a zjišťuji, že to rozhodně nemůžeme stihnout tak jak to mám v hlavě :)

Nicméně...každý dostanete list s informacemi. Skupinový úkol a pak každý sérii individuálních úkolů, které se vám budou odkrývat jak budete postupovat "příběhem".
Jinak jste členy pěti národů, jenž jsou podřízeny Temnému lordu. Ten si již podmanil velkou část země, mimo Království. Na něj se chystá nyní :).
Předpokládané dobrodružství se bude z části odehrávat v jednom městě, nedaleko vojenského ležení, v (cenzurováno DM, ale inteligent se dopočítá) specifických dungeonech (dosaď si jakýkoliv jiný název), u Prvního a nakonec u Temného lorda.

Nedokážu říct poměr toho jak to bude konverzační a jak bojové, nehledě k tomu, že rozhodně budete dělat něco úplně jiného než mám promyšleno.
16.9.2017 19:30 - Merlin
To all: Protože součástí evilquestu je řada individuálních (a skrytých) úkolů a já nechci s každým řešit záležitosti individuálně bokem (ačkoliv drobnosti nebo hodně důležité věci můžeme), apeluji u vás jako zkušených hráčů na maximální míru rozeznávání. myslím si, že když se budou věci odehrávat pohromadě mezi všemi ostatními, užijete si to víc než kdybych chodil s hráči za dveře
17.9.2017 08:50 - Ebon Hand
S dětmi ti rozumím, mám to podobné. Jen mě tak napadlo v nejvyšší krizi vydávat postavu za dítě. Mohl by to být takový skrytý cheat. :-)

S odlišením vlastních a cizích informací nemám problém, ačkoliv bych se přimlouval osobní úkoly nezveřejňovat, přijde mi to tak lepší.
17.9.2017 10:42 - Merlin
Ebon Hand píše:
ačkoliv bych se přimlouval osobní úkoly nezveřejňovat, přijde mi to tak lepší.


to jsem si blbě rozuměli :). Individuální úkoly budou tajné, nezveřejňovat! Ale když někdo bude něco dělat, co bude součástí úkolu, tak nemusí chodit vedle
17.9.2017 11:15 - Aegnor
Merlin píše:
Ale když někdo bude něco dělat, co bude součástí úkolu, tak nemusí chodit vedle

To ještě pořád někdo dělá?
17.9.2017 12:33 - Merlin
Aegnor píše:
To ještě pořád někdo dělá?


jo...
17.9.2017 14:45 - Boldrick
Ne vždy, ale taky.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085835933685303 secREMOTE_IP: 44.200.23.133