Volná diskuze

Sroty
16.1.2017 09:04
Otevřené hraní Burning Wheel v Memphitu
Rád bych vás touto cestou pozval na první otevřené hraní Burning Wheel v pražském Memphitu, které se mi s laskavým svolením Sparkle podařilo zařídit. Bude se hrát v sobotu 4.2.2017 od 14:00. Postavy a materiály připravím, vše bude česky, takže i neangličtináři jsou vítaní. Hra bude zasazena do středověkého světa s prvky fantasy s důrazem na příběh a psychologii postav a sledování individuálních cílů při řešení zápletky. Čekejte spíše jednodušší lokální zápletku - žádné rozvleklé cestování a epické souboje. Místa jsou omezena, tak se mi prosím hlaste buď na můj soukromý e-mail (col.sroty@gmail.com), případně pošlete PM. Vítáni jsou, jak zkušení hráči RPG, tak úplní nováčci.
Překlad pravidel je k případnému nahlédnutí k dispozici tady na Kostce.
Autorská citace #1
17.1.2017 11:08 - Mildar
Ohoho! Mas ode me palec nahoru :D S casem o vikendech jsem vetsinou hodnocen na nedostatecne. Ale slibuji ze o tom budu premyslet a kdyz bude cas tak se pokusim pripojit.
Autorská citace #2
17.1.2017 13:07 - sirien
Tyjo já zrovna tenhle víkend asi budu mít zabitej :/
Autorská citace #3
17.1.2017 13:45 - Shako
Taky bych si zahrál, ale moje víkendy jsou obecně špatné. Tak snad to nebude poslední BW v Praze. ;-)
Autorská citace #4
17.1.2017 14:00 - Sroty
Původně jsem chtěl hrát v pátek, pak jsem to změnil na sobotu a teď, jak čtu vaše reakce, asi abych to změnil zase na pátek. To bude mít ze mě Sparkle radost, jaký binec jí dělám v termínech. Pro všechny zájemce o hru, pošlete mi do mailu, jaké dny jsou pro vás vhodné, výhledově v druhé půlce února/začátkem března, a já se pokusím najít nějaký termín vhodný pro všechny.
Autorská citace #5
17.1.2017 14:07 - Demonica
Taky bych si ráda zahrála. Nevadí mi pátek ani sobota, ideálně až po té půlce února.
Autorská citace #6
19.1.2017 22:07 - Šaman
Předběžně mám zájem, jestli je ještě místo a není nutné znát dobře systém. Právě ten bych rád poznal.
Autorská citace #7
20.1.2017 08:29 - Sroty
Místa je dost. Píšu si tě na seznam a těším se na první únorovou sobotu :)
Autorská citace #8
20.1.2017 12:04 - Sparkle
Já si to určitě chci vyzkoušet, ale první únorový víkend jsem mimo Prahu. Na další sezení se ale vynasnažím dostavit.
Autorská citace #9
20.1.2017 16:03 - Tarfill
Ja budu taky rad, kdyz mi Sroty vysvetlis pravidla a zaroven se budu moct pridat do hry. S terminem se jeste ozvu. Tuhle zpravu ber jen jako ze je zajem... :-)
Autorská citace #10
21.1.2017 10:00 - Sroty
Díky všem za zájem. Předesílám, že to rozhodně nebude poslední BW v Praze. Tajně doufám, že to několik hráčů chytne natolik, že budou chtít hrát pravidelně :)
Autorská citace #11
26.1.2017 09:18 - Sroty
Na sobotu 4.2 je již plno. Hru mi potvrdili Tarfill, Mildar, Šaman a dva moji kamarádi ze staré herní skupiny.
Další hra by měla klapnout poslední únorový pátek nebo sobotu.
Autorská citace #12
26.1.2017 12:18 - Tarfill
OK, budu se těšit... ;-)

Čistě orientačně - v kolik přibližně to chceš ukončit?
Autorská citace #13
26.1.2017 14:26 - Sparkle
O víkendech máme oficiálně otvíračku do 20:00, přesčasy po domluvě, já ten víkend jsem pryč takže kdybyste chtěli končit po 20:00 tak bych to potřebovala vědět dopředu, abych někoho sehnala, kdo tam s váma bude.
Autorská citace #14
26.1.2017 17:08 - Šaman
Super, těším se.
Autorská citace #15
26.1.2017 17:51 - Sroty
Tarfill + Sparkle: Max opravdu do těch 20:00. Budu ten den muset ještě absolvovat cestu do Domažlic a rád bych tam dorazil ještě před půlnocí.
Autorská citace #16
26.1.2017 22:23 - Tarfill
Do Domažlic? A to pojedeš přes Plzeň? Autem, nebo jinak?
Já jen že pojedu z Plzně a přemejšlim, že bych v Praze spal...
Ale kdybych se mohl nějak inteligentně vrátit...
Autorská citace #17
27.1.2017 08:33 - Sroty
Pojedu autem po dálnici, klidně tě svezu :) Jen počítej s tím, že to může být logisticky poněkud náročnější, protože budu muset kousek za Prahu pro druhé auto. Ale možná bych to mohl stihnout v sobotu dopoledne, a pak jet rovnou z Prahy do Plzně. Ještě napíšu, jak to bude.
Autorská citace #18
3.2.2017 15:28 - Šaman
Tak zítra to platí? Před druhou v Memphitu?
Kdy se bude končit je mi jedno, pokud stihnu poslední bus z Čerňáku v 11h.
Máme mít něco s sebou? Kostky, papíry, černý plášť, meč?
Autorská citace #19
3.2.2017 20:59 - Šaman
Haló? Nepotřebuji potvrzení přímo od GM, ale rád bych aspoň nějakou odezvu, že to platí, ať nejedu do Prahé zbytecně :)
Ještě jsem v Memphitu hrát nebyl, tak nevím jak najisto platí předběžná domluva.
Autorská citace #20
3.2.2017 23:05 - sirien
Zbytečně nepojedeš, přinejhoršim tam chvíli počkáš a zajdeme někam na pivko (plánuju se tam odpoledne stavit, za rohem je ještě jedna záležitost co sem chtěl beztak potkat :) )

EDIT: ano, mé původní plány na tento víkend nakonec převálcoval náklaďák...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091591119766235 secREMOTE_IP: 3.238.228.191