Volná diskuze

MartinChudarek
8.10.2016 20:30
Hledám hráče D&D, Pathfinder aj. Zlíně
Ahoj hledám hráče na D&D ve Zlíně nebo herní skupinu, ke které bych se mohl přidat, popř. I jiné rpg, třeba Shadows of Esteren, Numenera aj. info do zpráv nebo se můžeme spojit na skypu, moje ID mchudarek82, budu rad za každou radu kde si mohu zahrát, popř. Zdá jsou nějaké skupiny na Facebooku.
Autorská citace #1
9.10.2016 14:05 - Harug
Dobře se dá hrát i na portálu https://roll20.net/ Je to portál určený k hraní deskových a roleplayngových her se vším, co je k tomu potřeba. Ideální pro lidi, kteří nemají ve svém okolí vhodnou družinku. Je tam anglicky mluvící majorita, ale nebyl by problém poskládat i něco v češtině.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.17136597633362 secREMOTE_IP: 54.208.73.179