Volná diskuze

Gurney
8.9.2016 15:01
Defektor (D&D 5e na podzimní Dálavě 2016)
Co začalo jako zoufalý boj o přežití je dnes nekonečnou vyčerpávací válkou. Po čtyři roky bojovaly císařské armády ruku v ruce s cechem mágů proti orkské invazi, když však se však naskytne příležitost získat na svou stranu geniálního vynálezce a alchymistu, spojenectví začne dostávat trhliny. Existují tajemství, která musí zůstat skryta, existují zbraně, které musí být použity, existují lidé, kteří musí být obětováni, a víc než jedna strana může skončit mezi poraženými. Budete riskovat vše pro své ideály či vlastní prospěch nebo dokážete odložit stranou vzájemné rozdíly? Jen si nezapomeňte hlídat záda, vaši spoludružiníci nemusí být tak altruističtí, jako vy...

D&D 5e, budu mít připravené postavy na 3. úrovni

Čas: Jak to tak vypadá s ostatními hrami co povedou jiní lidi, tak pravděpodobně někdy v pátek. Ideálně někdy odpoledne, s tím že na hru počítám tak šest hodin (pravděpodobně míň pokud se rozhodnete věci řešit charge stylem nebo se mezi sebou vybijete bez přispění nepřátel), večer bych si rád nechal na socializaci.

Hráči:
  • Merlin
  • Babaj
  • Elgard
  • A15
  • Lokken
  • Pjotr
Autorská citace #1
8.9.2016 15:46 - Babaj
ja bych mel zajem :-) jen doufam, ze by se mi to nekrizilo s demonikou :-))
Autorská citace #2
8.9.2016 17:26 - Merlin
ano
Autorská citace #3
8.9.2016 17:29 - Gurney
Babaj: Nebude, tam si chci zahrát zase já

Merlin: Cool, budu s tebou počítat
Autorská citace #4
8.9.2016 19:26 - Elgard
Count me in, dobrá zápletka
Autorská citace #5
8.9.2016 21:02 - A15
Pokud by bylo ještě místo, případně bych se hlásil jako náhradník.
Autorská citace #6
8.9.2016 23:15 - Lokken
Pokud má G ještě místo, tak si rád zahraju!
Autorská citace #7
11.9.2016 21:35 - Gurney
Ok, počítám s vámi a případní další zájmeci už spíš jako náhradníci. Až to odehraju za dva týdny na conu, tak uvidím jestli pro to dálavské hraní nepřidat ještě šestou postavu, nicméně zatím mi těch pět přijde jak akorát na to, aby se všechny motivace těch postav nějak projevily (i když jak moc je budete hrát a konfrontovat je s ostatníma je samozřejmě na vás).
Autorská citace #8
12.9.2016 15:36 - Pjotr
Fajn, tak já obsazuju prvního náhradníka, vypadá to že páteční odpoledne budu stíhat
Autorská citace #9
12.9.2016 15:41 - Babaj
mame si taky neco pripravit, nebo to bude nejaka rozdavacka roli uz predpripravenych?
Autorská citace #10
14.9.2016 16:00 - Gurney
Ok, tak já tam tu poslední postavu přidám :)

Postavy mám předpřipravené a dám vám je na rozebrání na místě. Nicméně důležité jsou na nich spíš ty motivace a u některých je součástí toho i jaké jsou povolání, tj pokud by se vám s tím chtělo před hrou pohrát, tak změnit archetyp na něco vám bližšího není problém, povolání jak kde, ale když se k tomu postavíte nějak kreativně a zachováte motivaci postavy, tak proč ne.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069701910018921 secREMOTE_IP: 44.192.247.185