Volná diskuze

Demonica
8.9.2016 10:40
DnD na Dálavě 09/2017
Hraní high lvl DnD 5e



Pokračování hry ve čtvrtek 28.9.2017
Hráči:
  • Dukolm
  • sirien
  • Merlin
  • Babaj
  • Elgard
  • Tarfill
Termín:
  • čtvrtek odpoledne



Hra ve čtvrtek 29.9.2016
Hráči:
  • Dukolm
  • Gurney
  • sirien
  • Merlin
  • Babaj
  • Elgard
  • Náhradníci:
  • Nachtrose
  • Naoki
  • Tarfill
Termín:
  • čtvrtek po 3. hodině odpoledne




Tvorba postavy

  • Level 16
  • Rasa a povolání z PHB, Multiclass může být
  • Ability základní (15, 14, 13, 12, 10, 8) nebo nákup za body
  • Background, Ideal, Bond a Flaw můžete vzít i mimo PHB
  • Vybavení - každý má základní vybavení plus 6.000 gold pieces na nákupy a navíc 1 Uncommon magický předmět (DMG od strany 150)
    Rarita předmětů: Common, Uncommon, Rare, Very rare, Legendary



Postavy na 16. úrovni
Postavy na 16. úrovni jsou zářnými příklady odvahy a odhodlání, osobami jasně vystupujícími z davu. Sesilatelé získají přístup ke kouzlům, která zcela mění způsob, jejich interakce se světem. Mohou mít jednak velká a zářící kouzla, v boji jasně zřetelná, ale i mocná leč nenápadná kouzla, která mění způsob, jakým přistupují k výzvám. Osudy celých národů závisí na tom, jak vyřeší úkoly před ně postavené. Postavy na této úrovni budují pevnosti, zakládají cechy, kláštery nebo vojenské řády, nabírají své vlastní učně či studenty, sjednávají mír mezi národy, nebo je vedou do války. A jejich impozantní pověst přitahuje pozornost velmi mocných nepřátel.
Autorská citace #81
15.9.2016 20:37 - Demonica
Jj,zivoty stredni.
Vyber si, co se ti vic libi:)
Autorská citace #82
20.9.2016 03:33 - sirien
Mňo, tak sem Demonice poslal draft postavy (kdyby někdo chtěl editovatelnej a ukládatelnej PDF char sheet, tak jeden týpek ho postnul na Reddit - v Google asi třetí nebo čtvrtej odkaz). Draft ve smyslu že tam ještě něco chybí, ale jako konceptem to mám hotový.

Takže jen tak FYI si beru sorcerera, draconic origin. A když draconic tak jakože draconic, takže pokud to někdo chcete stavět tak abysme se doplňovali, tak si hodlám nabrat spoustu Fire věcí doplněnejch pár Earth/Charm věcma. Pokud chcete aby ve hře něco hodně hořelo, tak se tím nemusíte vázat, já se vám o to už postarám :)


(teda, za předpokladu, že bude Demonica tak hrozně moc hodná a dovolí mi si ten repertoár nabrat i z Elemental Evil kouzel, protože v PHP takovejch neni úplně dost... ocenim jakoukoliv vaší přímluvu :D )


Jo a ještě jedna věc - tahle stránka:
https://www.dnd-spells.com/spells
...umožňuje procházet DnD kouzla a třídit je podle class a levelů. Dost užitečný. (to jen kdyby někoho otravovalo používat k výběru tu mobilní appku)
Autorská citace #83
20.9.2016 07:41 - Babaj
jsem si myslel ze jako sorcka budes plivat nejaky element a delat velky cisilka.... Ja budu michat beton, ochrance zneuzivani magie.. jako spravny vyznavac Mystry a ochrance tkaniva... vychazel jsem jen z PhB.. ale spis taky i proto, ze jsem si chtel udelat vlastni hranice :-)), ale jsem pro ,aby se cerpalo i z jinych oficialnich zdroju:-)
Autorská citace #84
20.9.2016 11:12 - Demonica
Tak nakonec jsem se rozhodla povolit i další ofiko zdroje na kouzla. Doufám, že toho nebudu litovat :)
Autorská citace #85
20.9.2016 12:39 - Naoki
Kdyby se vám náhodou uvolnil fleka tak se hlásím za Knihovníka :-)
Autorská citace #86
20.9.2016 12:50 - Merlin
Naoki: pokud si nenajdu čas, abych si udělal postavu (což zatím vypadá, že nenajdu), tak je to tvoje
Autorská citace #87
20.9.2016 13:18 - Demonica
Já bych ráda umožnila všem se zúčastnit, ale omezení počtu hráčů na 6 vidím jako docela potřebné, stejně jako připravenou postavu. Na druhou stranu, všechno je možné :)
Autorská citace #88
20.9.2016 14:56 - Tarfill
Merlin píše:
...což zatím vypadá, že nenajdu...

Hele, možný první odpadlík... sakra... že jsem se jako náhradník nehlásil taky. ;-)
Autorská citace #89
20.9.2016 15:34 - Demonica
Není problém, všichni můžete být náhradníci. A pak se na místě třeba porvat... myslím tím domluvit :)
Autorská citace #90
20.9.2016 15:50 - Naoki
FFA DnD arena? Nejsilnější postavy dostanou právo se zúčastnit dobrodružství? Sounds like a plan :D
Autorská citace #91
20.9.2016 15:53 - Babaj
Píše:
Nejsilnější postavy dostanou právo se zúčastnit dobrodružství



hahah myslim ze v tomhle tam nebudu mit konkurenci :-))
Autorská citace #92
20.9.2016 16:15 - Ebon Hand
Souboj v bahně o právo pářit..teda pařit dnd! Hustý! :D
Autorská citace #93
20.9.2016 16:25 - ShadoWWW
Budete to streamovat online na Twitch? :)
Autorská citace #94
20.9.2016 16:42 - Ebon Hand
Tak kvůli tomuhle snad přijedeš, ne? :D
Autorská citace #95
20.9.2016 16:44 - Dukolm
Máš satelitní internet aby to mělo dobré rozlišení :-D

Já si začínám připravovat druida. Jen aby to šlo globálně ne jen po IMkách.
Autorská citace #96
20.9.2016 18:49 - Elgard
Vsázím se o útratu v první krčmě, do které vlezem, že hlavní důvod, proč Sirien chtěl kouzla z EE, je tohle.
Autorská citace #97
20.9.2016 23:12 - sirien
Elgard: platíš.

Tohle kouzlo je dost lame a ani si ho neplánuju vůbec brát; save na CON a 2d6 navíc když chytneš danej typ a sežere to concentration (na rezistenci kašlu, ty sem už zrušil plošně featem), to za 4th level slot fakt nestojí, to už si ho radši přetavim na sorcery pointy a narvu Ti je všechny do nechutnýho damage.

Původní důvod, proč sem chtěl EE kouzla bylo tohle, protože to má prostě styl. A když budu chtít, tak tim zrušim třeba město nebo smahnu celej okolní hvozd nebo tak něco.
Autorská citace #98
20.9.2016 23:14 - Aegnor
Mimochodem, to u vás nikdo nebude hrát wild magic sorcerera? (Takovou obdobu Mrakoplaše... )
Autorská citace #99
20.9.2016 23:18 - sirien
Wild magic sucks.
20.9.2016 23:52 - sirien
Elgard: Immolation je mimochodem taky fajn. Každopádně můžeš rovnou přivést celou flašku víceletý whiskey, protože sem jasně napsal, že chci hrát sorcerera a to kouzlo cos odkázal je pro druidy, wizardy a warlocky.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11434602737427 secREMOTE_IP: 44.203.235.24