Volná diskuze

Demonica
8.9.2016 10:40
DnD na Dálavě 09/2017
Hraní high lvl DnD 5e



Pokračování hry ve čtvrtek 28.9.2017
Hráči:
  • Dukolm
  • sirien
  • Merlin
  • Babaj
  • Elgard
  • Tarfill
Termín:
  • čtvrtek odpoledne



Hra ve čtvrtek 29.9.2016
Hráči:
  • Dukolm
  • Gurney
  • sirien
  • Merlin
  • Babaj
  • Elgard
  • Náhradníci:
  • Nachtrose
  • Naoki
  • Tarfill
Termín:
  • čtvrtek po 3. hodině odpoledne




Tvorba postavy

  • Level 16
  • Rasa a povolání z PHB, Multiclass může být
  • Ability základní (15, 14, 13, 12, 10, 8) nebo nákup za body
  • Background, Ideal, Bond a Flaw můžete vzít i mimo PHB
  • Vybavení - každý má základní vybavení plus 6.000 gold pieces na nákupy a navíc 1 Uncommon magický předmět (DMG od strany 150)
    Rarita předmětů: Common, Uncommon, Rare, Very rare, Legendary



Postavy na 16. úrovni
Postavy na 16. úrovni jsou zářnými příklady odvahy a odhodlání, osobami jasně vystupujícími z davu. Sesilatelé získají přístup ke kouzlům, která zcela mění způsob, jejich interakce se světem. Mohou mít jednak velká a zářící kouzla, v boji jasně zřetelná, ale i mocná leč nenápadná kouzla, která mění způsob, jakým přistupují k výzvám. Osudy celých národů závisí na tom, jak vyřeší úkoly před ně postavené. Postavy na této úrovni budují pevnosti, zakládají cechy, kláštery nebo vojenské řády, nabírají své vlastní učně či studenty, sjednávají mír mezi národy, nebo je vedou do války. A jejich impozantní pověst přitahuje pozornost velmi mocných nepřátel.
Autorská citace #41
12.9.2016 22:04 - Gurney
sirien píše:
Hej, jasně, poďme si všichni vytvořit Wizardy, Sorcerery a Warlocky, rozdáme si příslušné tituly (arcikancléř, děkan, kvestor...) a ukážeme tý elfí pakáži, zač je toho akademická půda :D

Jo, to zní hodně dobře, jsem rozhodně pro.
Autorská citace #42
12.9.2016 22:06 - Dukolm
Mě už napadal druid tak jsem se chtěl podívat co věchno umí. Přeci jenom DnD nemám tak načtené
Autorská citace #43
12.9.2016 22:24 - Gurney
Jinak předběžně se vidím na wizarda-iluzionistu (nicméně tím se nenechte odradit od wizardů, ty specializace jsou hodně odlišný a už jenom výběrem připravených kouzel z něj lze udělat postavu, co se hraje úplně jinak).
Autorská citace #44
12.9.2016 22:53 - sirien
Mě se nějak zalíbil sorcerer co tak koukám... ještě mrknu po kolika různých kouzlech vlastně toužim a pokud se vejdu do těch 14 nebo kolik to na 16th level sorcerer má, tak asi vezmu toho (dragonblood origin).

(btw. Demonica psala, že jí banda složená jen ze spellcasterů nevadí, tak asi dem do toho, ne? :) )
Autorská citace #45
13.9.2016 07:18 - Babaj
Illuzionista ok :-)) tky se mi libil s mnoha dalsimi.. ocarovani brat nebudu,, to ted mam warlocka co ocarovava... takze si dam nejakou zmenu.. premejslim o vyvolavani, nebo transmutaci...nebo ze bych si vzal nejaky temno nekRomantika... ani ta vestirna nezni spatne :-))
Autorská citace #46
13.9.2016 08:26 - Wolf
Babaj: Jestli uvažuješ nad vyvoláváním tak zkus mrknout i na tohle teda pokud to Demonica povolí.
Autorská citace #47
13.9.2016 08:33 - Demonica
Jasné, vemte si spellcastery, aspoň bude sranda. vždycky jsem chtěla vidět partu kouzelníků na výletě :)

Ohledně epičnosti postav na 16. úrovni - do záhlaví přidán popis.
Autorská citace #48
13.9.2016 09:07 - Babaj
Wolf: to je hezky.. Ale myslim, ze do demonu se mi moc nechce... nebudu pridavat Demonice dalsi studium :-) necham to na elementalech.. je to sice jen obdoba tech elementalu :) ale porad demoni :-) Ale zajimave :-)) povolavac demonu :-))
Autorská citace #49
13.9.2016 09:36 - Nachtrose
Demonica píše:
Postavy na 16. úrovni jsou zářnými příklady odvahy a odhodlání...


Musím se usmívat, když si představí tu skupinu akademiků z Neviditelné univerzity.
Autorská citace #50
13.9.2016 10:32 - Babaj
skoda, ze je nas akademi ku porad malo :-)) zatim dva + pucflek a jeden samouk :-)))
Autorská citace #51
13.9.2016 10:33 - Babaj
jejda.. jeste jsem zapomnel na jednoho milovnika a roztrusovace stromu :-)) coz do akademie moc nezapada :-)))
Autorská citace #52
13.9.2016 10:55 - Vojtěch
Já myslel, že druid má být knihovník polymorfující se v Orangutana a ne fanatický zahradník. Nicméně to vypadá epicky.
Autorská citace #53
13.9.2016 11:30 - Naoki
Píše:
Já myslel, že druid má být knihovník polymorfující se v Orangutana

Správně. Permapolymorph do orangutana FTW
Autorská citace #54
13.9.2016 11:32 - Merlin
Ještě jsem se na to nekoukal :)ale vidím to na půlorčího alchymistu :)
Autorská citace #55
13.9.2016 12:31 - Tarfill
A nebudou Vám vadit případní diváci?
Rád bych si totiž tuhle hru v tomhle složení poslechnul.
Budu jen jako malá myška v koutě...
Autorská citace #56
13.9.2016 14:33 - Demonica
Tak přijít se kouknout můžeš. Vstupné je balíček brambůrek ;)
Autorská citace #57
13.9.2016 14:38 - Aegnor
Tarfill píše:
Budu jen jako malá myška v koutě...

Sedí myška v rohu,
v pastičce má nohu.
Sedí tiše, občas pípne,
stejně asi brzo chcípne.


Takhle nějak?:-)
Autorská citace #58
13.9.2016 14:50 - Merlin
Aegnor píše:
Takhle nějak?:-)


mohla vejít do komůrky,
až dala myška jim brambůrky,
ať si klidně zkape,
hlavně když to klape
Autorská citace #59
13.9.2016 15:07 - Tarfill
Sedí tiše, občas pípne...

Hlavně nenarušit atmosféru... ;-)
Brambůrky tedy přinesu, jakožto základní proviant pro každé RPG hraní. ;-)
Autorská citace #60
13.9.2016 16:16 - Nachtrose

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.04236102104187 secREMOTE_IP: 184.73.56.98