Volná diskuze

Demonica
8.9.2016 10:40
DnD na Dálavě 09/2017
Hraní high lvl DnD 5e



Pokračování hry ve čtvrtek 28.9.2017
Hráči:
  • Dukolm
  • sirien
  • Merlin
  • Babaj
  • Elgard
  • Tarfill
Termín:
  • čtvrtek odpoledne



Hra ve čtvrtek 29.9.2016
Hráči:
  • Dukolm
  • Gurney
  • sirien
  • Merlin
  • Babaj
  • Elgard
  • Náhradníci:
  • Nachtrose
  • Naoki
  • Tarfill
Termín:
  • čtvrtek po 3. hodině odpoledne




Tvorba postavy

  • Level 16
  • Rasa a povolání z PHB, Multiclass může být
  • Ability základní (15, 14, 13, 12, 10, 8) nebo nákup za body
  • Background, Ideal, Bond a Flaw můžete vzít i mimo PHB
  • Vybavení - každý má základní vybavení plus 6.000 gold pieces na nákupy a navíc 1 Uncommon magický předmět (DMG od strany 150)
    Rarita předmětů: Common, Uncommon, Rare, Very rare, Legendary



Postavy na 16. úrovni
Postavy na 16. úrovni jsou zářnými příklady odvahy a odhodlání, osobami jasně vystupujícími z davu. Sesilatelé získají přístup ke kouzlům, která zcela mění způsob, jejich interakce se světem. Mohou mít jednak velká a zářící kouzla, v boji jasně zřetelná, ale i mocná leč nenápadná kouzla, která mění způsob, jakým přistupují k výzvám. Osudy celých národů závisí na tom, jak vyřeší úkoly před ně postavené. Postavy na této úrovni budují pevnosti, zakládají cechy, kláštery nebo vojenské řády, nabírají své vlastní učně či studenty, sjednávají mír mezi národy, nebo je vedou do války. A jejich impozantní pověst přitahuje pozornost velmi mocných nepřátel.
25.9.2017 13:55 - sirien
Leuciusi! Co to je s tou kletbou na Webbobovi? Univerzita neni warlockej kroužek, koukej si podobný vtípky odpustit!
25.9.2017 14:53 - Tarfill
Muhehe... neměl mě nazývat nevzdělancem...
Hold, nevyšel záchraný hod na odolnost no, to za krátký čas odezní... ;-)
25.9.2017 15:05 - LokiB
"Holt" ... nevzdělanče :D
Hold vzdáváš rektorovi univerzity ...
25.9.2017 15:49 - Tarfill
Dyk já mu vzdával hold, právě že rektorovi... :-D
25.9.2017 16:37 - LokiB
A jó, to byl minipříběh ve zkratace ... :)
"Vzdávám takhle HOLD rektorovi, když tu náhle, co byste neřekli, Webbob jde kolem, a jak si tak vykračuje, namyšlenej jak páv, zmerčil mě, protočil panenky utrousiv: "Nevzdělanče, co ty tady?" A šel dál. No a než ušel deset kroků, už aby si házel záchranný hod, protože tohle můj patron nemá rád, a co nemá rád patron, nemám rád ani já. Inu, brachovi NEVYŠEL ZÁCHRANNÝ HOD NA ODOLNOST, a tak to s ním škublo. Asi se nám nám za chvíli páprda roznemůže. Škyt a břich. TO ZA KRÁTKÝ ČAS ODEZNÍ. Klika, že si nikdo ničeho nevšiml. ... až teda, hmm, na toho vohniváka, ten asi něco čuje, páč po mně tak divně čučí ... co bych tak na něj ... hmm ..."
25.9.2017 16:46 - Dukolm
Tak letos budu mít kartičky kouzel pro lepší evidenci a už i ty z EE :-D

Bacha na břečťan ten všechno slyší.
27.9.2017 10:56 - Tarfill
Zvládneme to ve čtyrech, když nám dva akademikové nedorazí? ;-)
27.9.2017 11:07 - sirien
Záleží. Umíš seslat portál?
27.9.2017 11:32 - Tarfill
Neumím...
27.9.2017 12:04 - Demonica
Tak budete muset cestovat pěšky, chachá :D
27.9.2017 12:06 - sirien
no já umim lítat...

hm. k čertu s tim, mám pořád pár tisíc zlatejch - kolik stojej gryfini?
27.9.2017 12:27 - Lokken
Co takový létajíci koberec? Nízká spotřeba, použitelný i jako dekorace pracovny veleváženého akademika...
27.9.2017 12:35 - Demonica
Už začínám chápat, proč nám náš gamemaster v kampani vždycky létající koberec zakazoval...
27.9.2017 13:16 - sirien
Abyste si vážili mágů s portálama?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087813854217529 secREMOTE_IP: 54.210.85.205