Volná diskuze

Demonica
8.9.2016 10:40
DnD na Dálavě 09/2017
Hraní high lvl DnD 5e



Pokračování hry ve čtvrtek 28.9.2017
Hráči:
  • Dukolm
  • sirien
  • Merlin
  • Babaj
  • Elgard
  • Tarfill
Termín:
  • čtvrtek odpoledne



Hra ve čtvrtek 29.9.2016
Hráči:
  • Dukolm
  • Gurney
  • sirien
  • Merlin
  • Babaj
  • Elgard
  • Náhradníci:
  • Nachtrose
  • Naoki
  • Tarfill
Termín:
  • čtvrtek po 3. hodině odpoledne




Tvorba postavy

  • Level 16
  • Rasa a povolání z PHB, Multiclass může být
  • Ability základní (15, 14, 13, 12, 10, 8) nebo nákup za body
  • Background, Ideal, Bond a Flaw můžete vzít i mimo PHB
  • Vybavení - každý má základní vybavení plus 6.000 gold pieces na nákupy a navíc 1 Uncommon magický předmět (DMG od strany 150)
    Rarita předmětů: Common, Uncommon, Rare, Very rare, Legendary



Postavy na 16. úrovni
Postavy na 16. úrovni jsou zářnými příklady odvahy a odhodlání, osobami jasně vystupujícími z davu. Sesilatelé získají přístup ke kouzlům, která zcela mění způsob, jejich interakce se světem. Mohou mít jednak velká a zářící kouzla, v boji jasně zřetelná, ale i mocná leč nenápadná kouzla, která mění způsob, jakým přistupují k výzvám. Osudy celých národů závisí na tom, jak vyřeší úkoly před ně postavené. Postavy na této úrovni budují pevnosti, zakládají cechy, kláštery nebo vojenské řády, nabírají své vlastní učně či studenty, sjednávají mír mezi národy, nebo je vedou do války. A jejich impozantní pověst přitahuje pozornost velmi mocných nepřátel.
11.9.2017 22:07 - Merlin
Babaj: stejně to byl trapnej suchar
11.9.2017 22:28 - Dukolm
No já deník našel :-)
Bez babaje by jsme musely cestovat konvenčními prostředky.
11.9.2017 22:30 - sirien
Já mám deník v compu :p

Merlin: ale bez něj bysme se museli vláčet celym kontinentem pěšky. Když pominu, jak by to bylo otravný, považ, jak by to bylo nereprezentativní a v Tvém případě hlavně jak nudný by bylo přijít jen tak pěšky jako všichni ostatní.

(Teda, VY byste šli pěšky, samozřejmě. Někteří z nás umí lítat, tak co by chodili...)
11.9.2017 22:32 - Merlin
Někteří jsou dost malí a dost oblíbení, aby je ti co umí lítat mohli vzít s sebou
11.9.2017 22:40 - sirien
Teoreticky. Prakticky sem musel Strength odepsat jako dumb stat, aby mi zbylo na napálení všech duševních, takže takhle bysme asi moc daleko nedoletěli :/
11.9.2017 22:44 - Merlin
Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody
11.9.2017 23:53 - sirien
Ok, až si budu chtít dát adrenalinový lítání, tak prof. Ředkvičku vezmu někdy na vzdušný výlet po okolí. Když zrovna budu v dobrém rozmaru a v dobrých vztazích s místními, tak mu ukážu nějaké ty krásy odlehlých hvozdů a tak podobně, když zrovna budu ve špatném rozmaru nebo blbých vztazích s okolím, tak Ti poskytnu luxusní vzdušnou obhlídku městského centra a hradních budov. S ohňostrojem.
12.9.2017 08:06 - Babaj
nudny?? mozna ,ale oba dva bych dokazal radne umravnit , jestli budete porad tak neuvazene trhat tkanivo.. kdo to ma po vas pord uhlazovat :-))) ani nevi jak kouzli.. to je hruza co vsechno univerzita zamestna.....


klate mne stve, ze nemam svuj denik se zapisky... pamatuju s ze mi nekdo koupil kouli.. ale jak jsem mel rozplanovany kouzla a kde jaky ingredience... bo ma kouzla je zrala jako kombajn psenku v letnim zaru... a jak to dopadlo s tema holema.. nebo jestli jsme neco nasli a vubec .. podrobnosti :-)
12.9.2017 08:09 - Merlin
kouli jsem ti koupil já
12.9.2017 13:35 - Demonica
Pokud nikdo není proti, budeme hrát ve čtvrtek.
12.9.2017 13:47 - sirien
hele, dorazí vůbec Gurney?
12.9.2017 13:50 - Merlin
Ty jsi šéf :)
12.9.2017 14:00 - Demonica
Nee, Gurney není. Teda nebude. Nebude v ČR. Bude objevovat ztracené krásy východu. :)
12.9.2017 14:03 - Naoki
Bude na Slovensku?
24.9.2017 14:22 - Tarfill
"U všech ďasů, říkáte, že jsem to propásl?" řekl nahněvaný muž stojící před jedním ze jmenovaných úředníků magické univerzity, který pohodlně seděl v křesle před honosným psacím stolem. Mužův vak na zádech, cestovní boty a oděv ocejchovaný prachem cest, dávaly jasně najevo, že teprve před chvílí dorazil z nějaké daleké cesty.
"Ano, pane Leuciusi, je mi líto, ale ten královnin ples se již uskutečnil a naši akademičtí kolegové svoji diplomatickou misi dokončili i bez Vás. Měli by se vrátit každým dnem."
Muž před úředníkem zbrunátněl a jeho oči se zlověstně zaleskly.
"Zdá se mi to, nebo jsi úmyslně dal škodolibý důraz na ty dvě slova "bez Vás", což?"
řekl již ráznějším tónem a pozoroval, jak se úředník v křesle jaksi zmenšil.
Nebylo divu, že byl rozzlobený. Vcelku často plnil nějaké důležité diplomatické mise pro stát a i pro akademii a když už se vyskytla příležitost být přítomen na něčem tak velkém, jak se mluvilo, někdo mu zřejmě zapomněl předat zprávu včas. Nebo to byl úmysl, což je ta horší varianta...
Nahněvaný muž nechal vyřčenou otázku bez odpovědi a rázným krokem vykročil do své cely, aby se umyl a všechno řádně promyslel.
"Ať je to jak chce, kolegy z univerzity si pro příště pohlídám a jestli zase někam vyrazí, budu tentokrát u toho..." pomyslel si a oči se mu zaleskly znovu...


Pro příští misi se hlásí: Leucius Balakhas Emos
Půl-elf černokněžník

https://drive.google.com/open?id=0B5tZ9Gbig7-7MDJ3X0l4d2Rsd00
24.9.2017 14:58 - Babaj
jezisi zase dalsi nevzdelanec se hlasi k univerzite... kam to speje :-))))) tohle je akademicka puda pro vzdelane kouzelniky.. staci ze uz tu mame nekolik na pozorovani ... :-)))
24.9.2017 15:42 - Dukolm
Potřeboval bych někde sehnat ty kartičky s kouzly abych si je vytiskl. Druid
24.9.2017 15:56 - Tarfill
Tsss, prej nevzdělanec...
já se, pane kolego, k univerzitě sám nehlásím... jsem už na takové úrovni, že se ke mě univerzita hlásí sama... :-D
24.9.2017 18:30 - sirien
...máš namysli když posílá své jiné členy za různými šlechtici v okolním světě, aby se stydlivě přiznali, že i když jsme pořád neobjasnili, jak že přesně si to ke členství na Univerzitě přišel, tak k ní bohužel patříš a jestli by nebyli tak hodní a výměnou za nějakou tu magickou službičku by nebyli ochotní přehlédnout Tvůj poslední temno-magický průšvih?
24.9.2017 21:45 - Merlin
Dá si někdo čaj? Houbový? Párty?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087785005569458 secREMOTE_IP: 18.233.223.189