Volná diskuze

Nachtrose
20.10.2014 10:49
Jarní sraz Kostky 2015 - Morava
Organizační diskuze k jarnímu srazu.

Kdyby někdo cestou zabloudil a potřeboval upřesnit nasměrování, může zkusit kontaktovat Merlina na +420 602 561 587

Termín byl určen na 13.-15.3.2015

Sraz by se měl konat v Hostýnských vrších/Rajnochovicích. Info zde.

Aby to nezapadlo:

V místě je velká zateplená jídelna/herna, měla by být hotová menší herna. Ve velkých chatách je sprcha, splachovací záchod, malá kuchyňka. V areálu jsou pak záchody, sprchy, kuchyně. Pak malé chatky pro 4 (klasické tábornické, patrové pelesti). Vím, že je to krátce po podzimní dálavě a je ještě půl roku, ale musím termín bloknout včas, jinak jsou víkendy plné.
osobně doporučuji udělat to již od čtvrtka.
Jinak cena, pokud se nezmění, je o něco dražší než na Dálavě. 130/ noc (bohužel cena za "civilizaci" )

/update 05.01.2015:

Takže termín zablokován. Posílám doplňující informace, které mi došly:
cena 500 jednorázový poplatek předem na 2100099908/2010 vs. 702 + 130/noc/osoba (platí se po akci - na účet nebo hotově)

na horních chatách je:

1 (1-2 lůžk. pokoj, 5 lůžk. a 4 lůžk.)

2 (2 lůžk., 2 lůžk. a 4 lůžk.)

3 (6 lůžk. a 2 lůžk.)

wc a sprcha je na 1 a 2 - pokud by byl sníh, pak by byly jen tyto wc

v kuchyni je radiátor a v jídelně 3 + krb (dřeva by mělo být dosti)

na 2 malých chatkách je radiátor

doděláváme přístavbu - pokud bude hotová, dá se využít, ale je to tak na 50% ...

Určitě přijedou ( >95% ):

čtvrtek

  1. Almi ( 12.-15 )
  2. Babaj ( 12.-15. )
  3. Demonica ( 12.-15. )
  4. Korbal ( Nachtrose's +1 ) ( 12.-15. )
  5. Merlin ( 12.-15. )
  6. Nachtrose ( 12.-15. )
  7. Peter ( Nachrose's +2 ) ( 12.-15. )
  8. Sirien ( 12.-15. )
  9. Cemi( Sirien's +1 ) ( 12.-15. )
čtvrtek/pátek?

  1. Dukolm (?)
  2. Gurney ( [12.]13.-15. )
  3. Kin ([12.]13.-15. )
  4. Kin's +1 ([12.]13.-15. )
pátek

  1. Illia ( 13.-15 )
  2. Nerhinn ( 13.-15. )
  3. Winnie ( Nerhinn's+1 ) ( 13.-15. )
Zřejmě přijedou: ( >60% )

  1. Captain ( 12.-15.)
  2. Kin's +2
Spíše nebo určitě nepřijedou ( <25% )

  1. Alwaern
  2. Ebon Hand ("daleko")
  3. Jerson
  4. Demonica's +1
  5. Lokken
  6. Sathel ( rodinná oslava )
  7. ShadoWWW ( Švýcarsko )
  8. Sparkle (rodina)
Kdyby někdo cestou zabloudil a potřeboval upřesnit nasměrování, může zkusit kontaktovat Merlina na +420 602 561 587

Na jarní sraz bych dojel/a

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 3 bodů.
6.-8.3.2015kladné body9
13.-15.3.2015kladné body11
20.-22.3.2015kladné body11
12.3.2015 03:19 - sirien
vem, když to bude moct běžet na backgroundu a nebudu na to muset šahat (nebo pokud se najde nějaký/á alternativní verze Sethi která to bude řešit podle sebe) tak se to použije :)
12.3.2015 04:55 - Winnie
sirien: Kdyby tiskárna stávkovala, dej vědět, můžu potřebné věci dotisknout i během zítřka.
12.3.2015 06:41 - Nachtrose
Sirien: mam uz 20 deniku vytistenych.
12.3.2015 08:50 - ShadoWWW
Almi píše:
Merlin: Náhodou, za poslední měsíc jsem byl 2x v Brně!
..ale pravda je, že pak muselo auto do servisu.. :/


To nevíš, že Brnu se přezdívá Zbytečně složitý nájezd na D1? :)
15.3.2015 15:37 - Nachtrose
Díky za tradičně skvělý víkend. Trochu škoda toho počasí, ale to nějak neovlyvníme. Už teď se teším zas někdy příště!
15.3.2015 15:52 - Babaj
Jop bylo to pekny :_))) moc dobre jsem si zahral _:) Diky Almi a Siriene
15.3.2015 16:52 - Almi
Taky jsem si to moc užil. Musím říct, že to pro mne byla změna - d20 akce, kde se fakt hrajou rpg jak o život... a přesto se po medovině jen zaprášilo :)))

Počasí bylo děsivý, ale o to víc jsem si užíval společné chvilky u krbu... a hraní.. a vůbec všechny. Bylo fajn Vás všechny vidět!

..a děkuji speciálně Merlinovi za super zázemí i organizaci v pozadí. I obětavým kuchařům v čele s Kinem (obdivuji člověka, co bez auta táhne 2 grily přes půl republiky). A sirien jel autem dokonce ultrabezpečně :))

A gratuluji Nerhinn, že dokázala jet dále, než autem 20 km od Brna, navíc v pěkné slotě, byť s navigátorkou.. :)

ad. hraní: Bylo to super! Snad jsem Vás moc neděsil... :)))
15.3.2015 17:10 - Merlin
Ztráty a nálezy: pokud někomu chybí dva sametové pytlíky s D10, tak je mám já...pošlu poštou nebo předám

Všem děkuju.Až na jeden džbán, který padl první večer, bylo vše bez poškození :), s úklidem nebyl problém, za chvíli bylo vše hotovo (teda až na Kina, který počkal, až Illia vytře a pak se dožadoval vstupu na záchod ...což mu bylo vzhledem k možným škodám umožněno...) :)

Potvrzuji, že se hrálo prakticky v kuse 48 hodin rpg....a to nepočítám ultrasupercool rpg hru UNO a Avalon :)
15.3.2015 17:26 - Nachtrose
Tak ty jsou podle vseho nakonec moje...
15.3.2015 17:33 - sirien
jj, moc hezký :)

Jen teda tu časovou náročnost těch příběhů jsem fakt dost podcenil, no... Ale já varoval, že to je poprvé, co hraju předpřipravenej příběh :)
15.3.2015 18:26 - Korbal
I ja dekuju ze sem sa mohel zucastnit teto akce plne super lidi. Dufam ze sa budu moct zucastnit aj dalsej :) Heslo akce: "Protoze muzu!" Peta 2015 :)
15.3.2015 18:49 - Winnie
Díky všem za vydařený víkend ;-)
15.3.2015 19:10 - Nerhinn
Bylo to super. Jsem ráda, že jsme se navzájem s Winnie namotivovaly a dojely, stálo to za to. Díky za organizování, hraní, spoluhraní i příjemnou společnost :)
15.3.2015 19:23 - Demonica
Taky všem díky, byl to skvělý prodloužený víkend. Už dlouho jsem takový relax potřebovala :)
15.3.2015 20:19 - Shako
sirien píše:
Jen teda tu časovou náročnost těch příběhů jsem fakt dost podcenil, no... Ale já varoval, že to je poprvé, co hraju předpřipravenej příběh :)


Přemýšlel jsem nad tím, když jsem četl nějakou poznámku, že většina Gumshoe příběhů je stavěná na 2-3 sezení. :-D
16.3.2015 02:50 - captain66
Dik sirienovi za odvoz, kinov za jidlo, almimu za hru a celkove vsem za dobrou akci. A jak jsem slibil, gumshoe produkty.
17.3.2015 11:20 - Gurney
Sraz byl awesome, díky všem, hlavně Merlinovi za organizaci.

Akorát ten návrat do normálního života je vždycky trochu šok :)
18.3.2015 13:24 - kin
Uf, díky za skvělý víkend :)

Tak nějak "děkování" popořadě:
Sirienovi za odvoz, Merlinovi za ubytování, Illie za "znásilnění" deskovkami když si se mnou nikdo nechtěl večer hrát, opět Sirienovy a celému skvělému týmu vyšetřovatelů za Ashen Stars (opravdu skvělá hra jak systémem, tak tím jak jsme to jako družina řešili - mám v plánu si ji někdy sám odmástrovat), Almimu za vysvětlení 13tky...tu si musím taky někdy zkusit jak hráč/tak vypravěč (a pochopitelně za medovinu .), Gurneymu za odvoz do Brna a Demonice za navigaci při odvozu :D
No a pak všem ostatním za skvělou pohodu (škoda že jsme nestihl mtg, kapitánovy za nečekaný sraz v praze, atd. atd. atd.)

...btw. nechcete naplánovat prázdninový rpg tábor alespoň na týden? :D

p.s.: kuba děkuje sirienovy a almimu za možnost zkusit nové hry, oba vás hodnotil jako zkušené a dobré vypravěče .)
(ale řekl že almi je zákeřnější...máš se ještě co učit siriene :D )
18.3.2015 13:47 - sirien
kin píše:
...btw. nechcete naplánovat prázdninový rpg tábor alespoň na týden? :D

Ses asi totálně zcvoknul, ne? :D

Ti ho možná i zorganizuju, pokud dodáš děcka, ale nechci k tomu řešit ani marketing a ROZHODNĚ odmítám mít v českém právním systému statut odpovědného vedoucího.


Jako omluvu za malou zákeřnost uvádím, že jsem poprvé hrál ukázkový příběh a ten byl navíc delší než jsem čekal, tak jsem na něj trochu spěchal. Kromě toho jste se většině zákeřností trapně vyhli v obou hrách, když jste v první hře naprosto odignorovali gangstery a pasáky (co by si vás šli podat na "férovku") a v druhé hře naprosto odignorovali dělníky a prolítli jste celou storkou totálně bez downtime (čímž jste mi utekli z lopaty z nádherné scénky s vyhozením postav airlockem a podobně). Snažil jsem se vám to tam dát, ale vy jste byli ve své ignoraci fakt intenzivní (Skulla jsem vám tam podsouval asi ČTYŘIKRÁT!) takže kdybych se snažil víc, tak už bych snad jedině musel totálně railroadově bagrovat, což nemám rád.
18.3.2015 16:19 - Merlin
Dělal jsem týdenní rpg tábor :) jako hlavní vedoucí a 1 gamemaster :) (2 byl babaj). A vyčerpáním jsem padnul celý další týden :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090775966644287 secREMOTE_IP: 3.94.102.228