Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
19.9.2014 22:41 - wlkeR
A protože Quentin ani Kin už se moc nehlásí, sehnal jsem dalšího hráče. Naposledy u mně hrál anglického džentlmena, který měl v clothu vyšší AC než naše paladinka, co si nacheatovala nejlepší zbroj ve hře, protože jsem "neřekl kterou plátovku mam přesně na mysli, tak proč ne godplate, že." :D Tak uvidíme.
22.9.2014 09:40 - Nachtrose
wlkeR vedle píše:
Nacht: a nechceš to masterovat ty, co? (Slovy jedné z mých hráček: "Hodím si na Diplomacii proti DMovi. ... Ha! 20! Teď mi to MUSÍŠ dovolit!")


At to neprasime tam:je sice zabavne, ze se me na to snazite ukecat, ale jednak nejsem tak dobry DM a druhak ( a to hlavne ) je g+ jedine misto, kde si momentalne muzu zahrat postavu. Takze asi tak...
23.9.2014 19:51 - wlkeR
Nachtrose píše:
g+ jedine misto, kde si momentalne muzu zahrat postavu


Same :/

Ale možná ukecam ještě Matiho (new guy.)
23.9.2014 20:38 - Nachtrose
wlkeR píše:
Ale možná ukecam ještě Matiho (new guy.)


Na DM-ovani?
23.9.2014 20:45 - Babaj
:-)) takze na ctvrtek tezke zmeny?:_)))
23.9.2014 20:58 - Nachtrose
Babaj píše:
:-)) takze na ctvrtek tezke zmeny?:_)))


jestli narazis na zmenu DM, tak ne, to jen probirame moznosti po dohrani LMoP a zacatku HotDQ.
24.9.2014 18:44 - wlkeR
Těžké změny možná ve složení vašeho týmu, plus jsem si přečetl jeden hezký článek k hraní příšer z dobrodružství, takže mwahahaha.

Jináč ano, jiný DM by se týkal případné Hordy. Má to tak jako tak masterovat v Chodově, takže why not. Mé osobní nepreference k DMení jsou holt ty, že když mám celej den v práci na starost bandu spratků, nepotřebuju mít večer na starost bandu.... éé.... lemme rephrase that. Dobrodruhů. Pište si, děti, dobrodruhů. XD
24.9.2014 18:57 - ShadoWWW
XD
24.9.2014 21:38 - Babaj
ted nevim... as bych se mel urazit ze?:-))))
25.9.2014 07:30 - Merlin
Babaj píše:
ted nevim... as bych se mel urazit ze?:-))))

ty? ne :)
25.9.2014 07:37 - shari
wlkeR píše:
Těžké změny možná ve složení vašeho týmu, plus jsem si přečetl jeden hezký článek k hraní příšer z dobrodružství, takže mwahahaha.

Včera jsme dojeli dobrodružství, kde se nás DM (ne ten náš stálý, jeden hráč na chvilku převzal otěže) celou dobu pokoušel zabít/zesměšnit/dát nám na pr**l/udělat z nás debily a podobně. (jeho slovy po skončení: "Když já chtěl, aby vám [moje postava] dal na pr**l.")
Proto se předem omlouvám, pokud budu nevrlá, až se wlkeR začne začne zas pochechtávat u třetího+ kritičáku na nás. >.< (jak víme, na wlkeRovy kritičáky nemusíme nikdy dlouho čekat)
25.9.2014 07:51 - Nachtrose
Dnesek teda plati. Tradicne v 18h?
25.9.2014 07:54 - shari
Já s tím počítám, ale asi dorazím o chvilku později.
25.9.2014 13:16 - Babaj
ja jsem kvuli dnesku nakrkl asi dvanact dalsich :_))) tak doufam ze to dnes neodpadne :-)))
25.9.2014 15:22 - wlkeR
Já su notorický rejpal, ale ty kritičáky si nevymejšlim já, anobrž moje kostka. Kterou jsem někam... éé ne, tady je :D

Dneska jsem měl ještě jako bonus na obličeji válečnou barvu od Rapanuiců co navštívili náš ústav, ale bohužel to svědilo jak blbec a drolilo se, takže přicházím v míru :D
25.9.2014 17:43 - Babaj
tak to aby jsi pomaloval i tu kostku :-)
25.9.2014 17:44 - shari
Babaj píše:
tak to aby jsi pomaloval i tu kostku :-)

A nejlépe u dvacítky zamaloval tu nulu, že? :D
25.9.2014 17:45 - Babaj
proc ne tu dvojku?
25.9.2014 17:47 - Babaj
A shari... mas dnes chut na sex?






Ja bych jen nerad aby te opet rozbolela hlava :-) jako posledne :-)
25.9.2014 17:49 - wlkeR

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094460964202881 secREMOTE_IP: 54.221.110.87