Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
8.9.2014 19:45 - Nachtrose
shari píše:
bratr má odolnost na oheň, vypečený je maximálně tak Ewan. :P


Do křupava... ;-)
8.9.2014 21:35 - ShadoWWW
Dnes +240 ZK
8.9.2014 22:16 - Nachtrose
Sakra... :-/ btw. Sekyra se nenasla?
8.9.2014 22:41 - ShadoWWW
Nachtrose: Do hradu jsme se nedostali, ale už přesně víme, kde je a jak se tam dostat. Teď zvažujem, jestli nejít prve na draka, když je doslova na dosah. :)
9.9.2014 06:47 - shari
ShadoWWW píše:
Teď zvažujem, jestli nejít prve na draka, když je doslova na dosah

Moment... KDO přesně to zvažuje? :D
9.9.2014 06:59 - Babaj
na draka?... ja pro vas peru. siju... uspavam.... a vy mne nechavate ve stychu.. a s vama mam jit na draka :_)) ja nevim jestli radeji neutecu k mamince na univerzitu :-)))
9.9.2014 08:51 - shari
ShadoWWWe, prosímtě... jak je ten tvůj slavný Tajemný Výšleh v originále? Vůbec nevím, co si pod tím mám představit, takže to nemůžu ani najít. :(
9.9.2014 09:06 - ShadoWWW
shari: eldritch's blast - základní kouzlo černokněžníků :) Ale já ho mám díky černokněžnickým schopnostem trochu upravený oproti základní verzi.
9.9.2014 09:21 - shari
Dík.
Tak jako, o Eldritch Blast vím, ale opravdu mě nenapadlo si to spojit s Tajemným výšlehem. Aspoň už vim, co tam pořád castíš. :D
9.9.2014 13:14 - Babaj
presneji receno te tim zabijel :_)))))
9.9.2014 14:07 - Babaj
jeste mam jednu malickost ktera mi nedala vcera spat :_))
porad se mi honilo hlavou kde jsem udelal ve svem odhadu casu takovou velkou chybu... na invisible mam 1 hodinu concentrace.... a skryval jsem se.. takze muj pohyb byl na polovine coz dela porad nejakych 6 ctverecku... obcas jsem prosel po necem neschudnem tak prumerovyl bych to na 5.. coz i kdybych ztravil 5 minut chuzi mi udela 250 ctvercu a tolik jsem ani neusel s bidou polovinu zvlastte co zaver byl pomalu beh :-)))... zastavil jsem se u pavouku, a asi cca 7-8zborenim a nejake to okynko nyvic... i kdybych se do kazdeh dival celou dlouhou minutu je to cca 10 minut... takze si porad rikam kde jsem probendil zbyvajici 3/4 hodinu :-))... neni to zadna vytka. spis mi jde o sladeni se.... nerad bych se v budoucnu setkal s necim podobnym kdyz treba pujdu sekat draka a budu si myslet ze mma jeste okouzlenou zbran,, droakozabijecim kouzlem a ono uz tam ani nebylo.-)))
9.9.2014 16:05 - ShadoWWW
Babaj píše:
takze si porad rikam kde jsem probendil zbyvajici 3/4 hodinu :-))

Boucháním na dveře, než si toho někdo všimnul. :-D
9.9.2014 16:47 - wlkeR
ShadoWWW píše:
Boucháním na dveře, než si toho někdo všimnul. :-D

Lol.

Um, hele, já jsem sice matematik(ář), ale strašně nerad věci počítam. Prostě jsem se kouknul, jak dlouho to kouzlo trvá a řek si "ok, zvládl bych za hodinu prošmejdit centrum vesnice?" Odpověď byla ano, protože se psem mi to trvá obejít tak 20 min a ty se plížíš a zastavuješ a <škrt>značkuješ patníky</škrt>. Takže jsem si prostě řek "skončí to až dokončí průzkum, pokud se kór někde nesekne."

Samozřejmě pokud půjde o život, budu se jednak víc držet pravidel a jednak dám včas vědět, že kouzlo končí. Ale samozřejmě máš plné právo si to trvání hlídat sám :D
10.9.2014 08:20 - Babaj
v pohoide jak rikam budu se muset asik ptat trosku casteji at mam taky prehled jak mi tam cas plyne... :-)

JInak kdy mame dalsi termin?
10.9.2014 09:26 - Nachtrose
Pondeli ( 15.9. ) by za mne slo. Mame sice svatek, ale Evca ma sluzbu, takze jsem (s)volny ke hre.
10.9.2014 09:34 - ShadoWWW
15.9. u mě OK.

Babaj: Nemusíš se ptát. Předpokládej, že je to tak, jak chceš. To je právě to skvělé na hrách na hrdiny - že si můžeš vymýšlet, co tě napadne. DM tě když tak zarazí. :)
10.9.2014 09:42 - Babaj
no ja chtel aby uplynulo tak maximalne pul hodky.. a nebylo to tak... pravda ja se zeptal... koho jineho nez vypravece a koordinatora,, jak zni realita... misto abych vypravece postavil do sve reality... nejsem zvykly handrkovat se s vypravecem.. muzu polemizovat ,ale slovo ma vypravec..
10.9.2014 09:44 - Babaj
ja treba taky nechtel mit vytetovane ,, lhar .. ale mam.. tak k cemu by byl vypravec kdyby si kazdy hrac delal jen to co se mu libi.. budem kroutit realitou hraci proti sobe?
10.9.2014 22:18 - wlkeR
Já bych řek, že je to prostě tim, že se zas až tolik neznáme. Mam nějakej styl, kterej sice piluju, ale ta setrvačnost je obrovská. Další bod je že na vás pořádně nevidim (kamery jsou většinu času laglý) a zkrátka stav je daleko od ideálna. Rád bych splnil všechna vaše přání. Ale dálkovou empatii fakt nemám, takže dokud nedostanu bullet-point seznam, asi to bude takové nějaké všelijaké XD
10.9.2014 23:08 - Babaj
vsak, jsme v e fazi seznamovani asladovani :-))) ja necekal ze vse pujde jak se mi libi.. ja si taky hlavne chtel i vyzkouset jiny metody nez na jaky jsme zvykli v nasi uzavrene skupine :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093806028366089 secREMOTE_IP: 44.201.64.238