Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
11.8.2014 10:41 - Babaj
a jaky je konecny versikt s tem expikama? podarilo se najit to mluvene slovo, ktere padlo pri louceni po druhem sezeni?
11.8.2014 14:02 - shari
Hm... včera jsem wlkeRovi psala, že já s dneškem počítám, ale nevím, zda s tím počítají v práci. Podle posledního e-mailu, co jsem dostala, s tím nejspíš nepočítají. T-T Absolutně netuším, jestli to stihnu nebo ne.
11.8.2014 14:10 - Quentin
Mě nedošlo, že musí jít káťa brzo spát, protože vstává v půl třetí, takže to asi zapíchnu dost brzo.

:/
11.8.2014 14:13 - Babaj
aspon nam do oho nebue delat sum :-)) posledne ten zaver byl rekneme obtiznej :-)
11.8.2014 14:13 - Babaj
nebo vy spite v jednom pokoji co hrajes?.-))
11.8.2014 14:15 - Quentin
Jj, máme jen jeden pokoj.
11.8.2014 17:49 - wlkeR
Dnešní pokračování, ve kterém se uvidí co se uvidí.
11.8.2014 21:50 - wlkeR
2 down, 4 to go >:3
11.8.2014 22:02 - ShadoWWW
Díky za hru. I když má postava umřela, přesto jsem se bavil. :-) Do příště vymyslím něco krutopřísného. :)
12.8.2014 07:01 - Babaj
To mate s toho, ze nasledujete Hrdinu z lidu misto toho ,aby jste dali na zdravy univerzitni rozum :-)
Ji nak taky diky za hru :-)
12.8.2014 08:19 - wlkeR
Nu. A teď tu máme XP. Dva Rudocejši (co se s nima vlastně stalo?) a jeden ívilní kouzelník = 80 XP pro každého zúčastněného, ať je v tom ještě větší binec :)
12.8.2014 08:55 - kin
Co co co? On někdo umřel? O_o
12.8.2014 09:19 - Nachtrose
Jo, sestra Hilda. :-( A pak jeste nakej druhoradej zlodejicek...
12.8.2014 09:51 - Babaj
ty dva jsme asik pridali Hakovi do spolecnosti jeho otrokarske skupiny na hlidani .-) takze kolik xp pro koho?.. chces rict ze treba Evan a ja jsme nedosali nic .. presto ze jsme zahrali podle mne spravne a jediny kdo to zbuntoval dostane 80.. a chudaci co dali prednost selskemu rozumu pred akademickym to rovnou odnesli i smrti,:-))) tomu rikam chyba v matrixu .-))
12.8.2014 10:16 - Quentin
Vcera jsem poprve zazil, co zak s popisoval. Taktický hráč by neměl píčovat do srábků, že mu kazí strategii, protože právě managování jejich připosraných postav je součást té taktické výzvy.

Takže sice ten wipe je čistě naše chyba (shari, já a shadowww), ale vaše postavy mají do hrdinů daleko :D
12.8.2014 10:21 - wlkeR
Myslel jsem tím 80 pro všechny kdo včera hráli. Normálně jsem pro plošné XP/levelování, ale po pročtení pravidel Encounters jsem usoudil, že "kdo hraje, ten expí" přístup může taky fungovat.
12.8.2014 10:23 - Babaj
to mas pravdu druhy level napovida ze do hrdinu je daleko :-) a neplet si hrdina a sebevrah :-)) to jsou dve rozdilne kategorie :-)
12.8.2014 10:37 - Quentin
Možná je to jen nějaké nedorozumění, protože jsem zase nestihl začátek hry. Měl jsem dojem, že ty gobři unesli nějaké dítě. Proto jsem tam šel i v té bouři.

Z hráčského pohledu to nebyla ani volba, mám tohle chování napsané na character sheetu.

Podstata vašeho failu spočívá v tom, že když už družina něco odhlasuje (3vs2), tak máš zatnout zuby a jít, protože dělení skupiny dycky končí nějak takhle.
12.8.2014 10:44 - Babaj
s tim nesouhlasim... to bylo tvoje rozhodnuti .. hilda a anton se nechali stahnout... uz jsem zazil dvakrat(hrac) bouri s vichrici a dokazu si predstavit co tam kolem bourilo.. navic.. (Val) zazil tu bouri co jsme preckali pred prichodem do Phandalinu.... takze vim ze budem bojovat o zivot s zivlem a to nemusim ani chodit pohromade s e skupinou abych vedel ze mam mizive sance na uspech... navic nebyl duvod jit.... jak jsme rikal.... pokud ho zabili tak mu stejne nepomuzem a pokud ne tak s nim maji nejake plany a ty mu dopreji vice casu pri zivote aby to pockalo do rana..... navic v tehle borkovichrici ani oni moc daleko asi nepoputovali.. stopy jsme nemeli zadne... ja vyhodnotil ze jit tam pohromade nebo po castech je smrtirci riziko at zu se rozdelime nebo ne... bojovat s zivlem a jeste s nima? to uz ani tady nerozebiram..
12.8.2014 10:49 - Quentin
Tohle všechno stranou - kdyby jsme šli všichni, tak jsme přežili a dítě zachránili :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.052114009857178 secREMOTE_IP: 3.81.221.121