Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
4.8.2014 08:44 - wlkeR
Jj.
4.8.2014 09:04 - Babaj
uz ani nevim kd mi to rikal, ze analitici ziji v jinem svete a prostoru _.)) a sem si chodi jen tak obcas hodit ockem :_))
4.8.2014 13:40 - Babaj
Píše:
Update NPC a questů, snad jsem na moc věcí nezapomněl:

Halia Thorntnová: Dle Altonových informací bývalá členka Redbrands, nicméně to nepotvrdila. Velice odměřená, nedává na sobě nic znát. Oslovuje každého "zlatíčko" "miláčku" apod.
QUEST: Najít ve skrýši Redbrandů ukradené písmenosti z archivu směnárny.

Lenka Kameníková: Žena hostinského.
QUEST: Požádala Valla aby svým bystrým mystikohledem objevil zmizelou ženu a děti Redbrandy zavražděného řezbáře.

Kelyna Olšová: Teta Altona. Velmi pohostinná, zná všechny drby v okolí. Vychloubá se každému skvělou partií, kterou si našel její synovec, a spekuluje, kdy bude svatba a děti.
QUEST: Její známý druid (jménem Redot), co se momentálně potuluje kolem Hromostromu (asi) by mohl znát umístění Cragmawského hradu.

Sestra Garaela: Tajnůstkářská elfka dvou tváří - většinou laskavá, ale když se naštve, tak se sakra ale jako fakt naštve.
QUEST: V lesích u zaječího žije banshee s věšteckými schopnostmi. garaela dala Vallovi dar pro ni, aby se zeptal pokud možno na umístění knihy kouzelníka Něžna Úklonky.

Misc. QUEST: Radnice vypsala 100 zl odměnu za vyhlazení skupiny orků od vyverní skály.



slo by to opet vypichnout do zahlavi ,at to nemusime hledat v tratolisti plynulych slov?
4.8.2014 13:56 - ShadoWWW
updatováno
4.8.2014 17:55 - wlkeR
Mám ten pocit, že link na hangout je pokaždý jiný...
https://plus.google.com/hangouts/_/g3g2rzwwscasyzpkbagmbkmlema
4.8.2014 22:39 - ShadoWWW
5.8.2014 00:11 - wlkeR
XP XP XP XP XP XP!
A pro každého tu máme 175 XP.
5.8.2014 06:28 - Babaj
safra do petky daleko :_)))
5.8.2014 06:45 - Nachtrose
Kuchnem draka a mame to ;-)
5.8.2014 09:01 - Babaj
tak firebal je az od pateho levelu... snad mi do te doby neshnije :-) pergamen :_))
5.8.2014 09:04 - Babaj
skoda ze nejsou bonusy za splnene Q(exp):-)) treba zachrana zeny rezbare a jeji drobotiny :-))
5.8.2014 09:23 - wlkeR
Ano, za to bylo celých 100 XP ;) Pro celou družinu samozřejmě. Tož v 6 lidech se to už hodně rozředí :(

Toť holt cena za easymode.
5.8.2014 09:46 - ShadoWWW
Máte někdo přehled, kolik máme aktuálně celkově ZK na osobu, abych to nemusel dohledávat?
5.8.2014 10:09 - Nachtrose
595xp
5.8.2014 10:32 - ShadoWWW
díky
5.8.2014 12:37 - Babaj
to je nejak malo... vzdyt vcera jsem mel na sheetu napsany expy pres petset.. a s 175 to bude pres setset neli 700.. az budu doma tak tam kouknu.. ale 595 je malo
5.8.2014 12:57 - Nachtrose
500? ja mel 420 o.O

/edit: tady je od wlkeRa 220 za prvni den, druhy den chybi, 90 za treti a ted za ctvrty 175.
5.8.2014 13:13 - Babaj
jj taky jsem to dvakrat prochazel abych se dopidil a jak jsi to vypsal.. muzu dodat akorat stranky..
220.. str 6
90.... str 12
175.... str15

ale za to druhe bylo kopec expu ... a rikal je na netu tusim.. podivam se doma kolik mma poznaceno.. ale delam si jen soucet.. takze dilci neuvidim:_(
5.8.2014 13:35 - Nachtrose
Nevidim na twitchi archivni hry. podle chatlogu ze hry jme dostali level na konci druheho sezeni a pokud jsou spravne me pocty, tak tu chybi vypsanych 110xp.
5.8.2014 14:08 - ShadoWWW
Nachtrose píše:
Nevidim na twitchi archivni hry

Dobrý postřeh. Teď jsem to kontroloval a fakt tam ty starý nejsou. :-( Asi to zálohují jen po nějakou omezenou dobu. :-(

Naštěstí se to dá nativně přehrát na YouTube, který nic nemaže. Takže založím YouTube kanál, kam to budu přehrávat.

Taky jsem si všiml, že se nenahrával můj hlas. Je to nejspíš tím, že prve jsem zapnul sreamovací program a pak teprve připojil sluchátka s mikrofonem. A zatímco Windowsy je normálně načetly, tak streamovací program ne a místo toho nahrával můj hlas ze stolního mikrofonu, který jsem měl ale vyplý. Poučení pro příště: zapojit sluchátka před tím, než zapnu streamovací program (a pro jistotu to ještě překontrolovat).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.097921848297119 secREMOTE_IP: 3.239.119.159