Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
3.1.2018 06:48 - Babaj
u mne dobra jsem doma tak po 16. hodine
3.1.2018 10:15 - Asar
O 18tej by mohlo byt? O 16tej mame obhliadku bytu jedneho.
3.1.2018 15:18 - Henwedd
Já už se nacházím doma, takže stačí zavelet a dojdu.
3.1.2018 15:24 - Kosťa
ja sem cely den doma :-)
5.1.2018 19:39 - Kosťa
Ehm zapoměl jsem říct že sem k dispozici až 31. ledna
6.1.2018 21:40 - Asar
Ok takze prva hra 31eho
15.1.2018 12:12 - sttag
Zdravim, ak budete zacinat novu kampan, tak by som sa k vam rad pridal. Ak budete mat strpenie so zaciatocnikom :)
15.1.2018 21:19 - Asar
Cau...jasne nie je problem, akurat musis mat vlastnu Fantasy Grounds licenciu :)
15.1.2018 21:20 - wlkeR
OK, možná že už to přeháním, ale kámoš mi zrovna postnul tohle a já od toho nějak nemůžu odtrhnout oko...

Platí to s možností používat schválené homebrew rules? :D
15.1.2018 22:08 - Kosťa
a čí že to máš být familiár?
16.1.2018 06:55 - sttag
Asar - FG som si vcera kupil...uz sa len naucit v tom pracovat :)

Dost by mi pomohlo, keby sa mi zatial niekto povenoval a odpovedal mi na moje "vycerpavajuce" otazky :D ...ci uz ty alebo nejaka ina dobra dusa :)

(je mi jedno ci tu cez SS, FB, Skype...alebo ine komunikacne zariadenie...som ochotny sa za tymto ucelom naucit aj morseovku ak bude treba :D )
16.1.2018 07:33 - vojta_h3
V tom nebudes sam kdo se v tom bude ucit, alespon v tom nebudu sam :D :)
16.1.2018 13:25 - Asar
wlker: Ale len ak budes barbarian :D ono pozri ja uprimne nemam problem s tym, ze to budes hrat. Len sa bojim toho roleplay :D

sttag: poslal som ti spravu so skype nickom...tam mi kludne napis :)
16.1.2018 17:22 - wlkeR
Asar: naopak mně by strašně pomohlo, kdybych mohl mluvit jen v "mňau" a emotech. Protože prostě věci co vůbec mluví mi online prostě hrát nejde (pokud nejsem DM a hráči nejsou na mojí odezvu odkázaný). Chtěl jsem zkusit drunken master monka, ale jestli je barbar jediná povolená class, tak budiž.
17.1.2018 07:45 - Asar
Ja som zartoval :) kludne hraj co chces
17.1.2018 10:03 - Babaj
prinejhirsim muzes hrat meho ne - familiara :-)) nekdo kdo by mne obcas ohlidal by se mi hodil .-) a kdo by toho moc nenamnoukal .-))
18.1.2018 08:19 - sttag
a mame nejakeho "healera"?
18.1.2018 08:47 - Babaj
tak nevim presne jak chce jezek valet toho sveho druida, ale i tak je to neco co dokaze nejake to vlidne povzbudive slovo dat :_) a ja v nejhorsim pripade taky budu moci prizdvihnout.. ale na mne bych se v ohledu leceni az tak nespolehal.. Ale pokud chces lecitele smele do toho :-)
18.1.2018 09:16 - sttag
tak nemozem povedat ze by som "chcel" :D len sa chcem dnes dokopat k finalnej verzii mojej postavy...a rozmyslal som nad bardom...len teda neviem ci nam bude stacit od viacerych postav "light" healing...alebo to dame na istotu a vykoumal by som nejakeho clerica tak aby sa vlk nazral aj koza ostala cela..
18.1.2018 14:01 - Henwedd
On z.. ehm, nějakého důvodu.. málokdo chce být healer.
Můj druid, nejspíš ho povedu směrem takovým spíš supportoidním. Škodit na bojišti a spíš znemožnit protivníkovi rány dávat než abych je pak musel fačovat, na což ale taky přijde řada. Ať už v boji, nebo (raději) po něm.
Asi by neuškodilo kdyby ještě byl ve skupině někdo další kdo by, v případě že já nebudu moct, zasáhl. Ale co se otázky klerik/bard týče - obě klasy mají něco do sebe, akorát klerik mi přišel jako víc RTFM postava. A že tam toho R je.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09984016418457 secREMOTE_IP: 3.230.128.106