Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
28.7.2014 21:25 - ShadoWWW
QuentinW: Zapíchli jsme to před tím panstvím s Rudými cejchy. Příště začneme s nimi.
28.7.2014 21:28 - Nachtrose
Zaznam je ted dobry, jen jak Rikal Quentin, tak v te prvni casti jsi vuci ostatnim relativne nahlas. Ale to poladime priste ;-)
28.7.2014 21:44 - ShadoWWW
Už jsem se to snažil pak poladit. Blbý je, že ten sluchátkový mikrofon má implicitně jinak nastavenou citlivost než ten stolní, takže to bylo silnější než ten stolní. Ale zkusím projít tu druhou část, kde jsem zkoušel různá nastavení svého mikrofonu.
29.7.2014 07:03 - Nachtrose
wlkeR: tak kolik za vcera? ;-)
29.7.2014 07:16 - Babaj
V praci mi tahle kalkulacka nepouti zvuky a taky jsem rad ze spusti lisku :-)) musim vydrzet az domu , abych ti to mohl skritizovat :-))))
29.7.2014 07:17 - Babaj
nacht vyhlizi trojku?:_))) to je jeste brzo :-)))
29.7.2014 07:44 - Nachtrose
Babaj: samozrejme. Je to dalsich 8-12HP navic. A jak jsme vcera videli, tech neni nikdy dost ;-)
29.7.2014 08:48 - wlkeR
Nó, je vás hodně, takže:
Moby: 90 XP každý
Questy: n/A

Dobrodružství nepracuje s RP XP, takže na této frontě bohužel.
29.7.2014 08:50 - Quentin
RP se odměňuje v podobě inspirace, kterou pak v boji využiješ k získání XP :)
29.7.2014 09:01 - wlkeR
Tak, anebo přímo poskytneš výhodu/automatický úspěch na check.
29.7.2014 09:02 - Nachtrose
wlkeR píše:
Nó, je vás hodně, takže:
Moby: 90 XP každý
Questy: n/A

Dobrodružství nepracuje s RP XP, takže na této frontě bohužel.

To jsou dnes suchoty... :-D

Každopádně, kdy je další hra? Tento týden jsem ještě k dispozici dnes, ve čtvrtek a v pátek, ten příští v po, út, čt. Po/út/čt je u mne vesměs standartní rozvrh, pátky mám teď volno jen proto, že má Evča služby.
29.7.2014 09:11 - wlkeR
Já myslím že už dříve jsme se shodli, že tenhle tejden jenom pondělí. Samozřejmě pokud se situace změní, měl bych bejt k dispozici.
29.7.2014 09:11 - ShadoWWW
Já mám čas kdykoliv mimo pátek. Ale kdybyste měli všichni čas v pátek, tak klidně hrajte. Příští týden nejspíš kdykoliv.
29.7.2014 09:23 - wlkeR
Update NPC a questů, snad jsem na moc věcí nezapomněl:

Halia Thorntnová: Dle Altonových informací bývalá členka Redbrands, nicméně to nepotvrdila. Velice odměřená, nedává na sobě nic znát. Oslovuje každého "zlatíčko" "miláčku" apod.
QUEST: Najít ve skrýši Redbrandů ukradené písmenosti z archivu směnárny.

Lenka Kameníková: Žena hostinského.
QUEST: Požádala Valla aby svým bystrým mystikohledem objevil zmizelou ženu a děti Redbrandy zavražděného řezbáře.

Kelyna Olšová: Teta Altona. Velmi pohostinná, zná všechny drby v okolí. Vychloubá se každému skvělou partií, kterou si našel její synovec, a spekuluje, kdy bude svatba a děti.
QUEST: Její známý druid (jménem Redot), co se momentálně potuluje kolem Hromostromu (asi) by mohl znát umístění Cragmawského hradu.

Sestra Garaela: Tajnůstkářská elfka dvou tváří - většinou laskavá, ale když se naštve, tak se sakra ale jako fakt naštve.
QUEST: V lesích u zaječího žije banshee s věšteckými schopnostmi. garaela dala Vallovi dar pro ni, aby se zeptal pokud možno na umístění knihy kouzelníka Něžna Úklonky.

Misc. QUEST: Radnice vypsala 100 zl odměnu za vyhlazení skupiny orků od vyverní skály.
29.7.2014 09:41 - shari
wlkeR píše:
Kelyna Olšová: Teta Altona. Velmi pohostinná, zná všechny drby v okolí. Vychloubá se každému skvělou partií, kterou si našel její synovec, a spekuluje, kdy bude svatba a děti.

Co do děsivosti to úrovně Neara nedosahuje, ale mám pocit, že mi to děláš schválně... T-T

Co se mého času na hraní týče, tak to, co jsem psala výše, platí pro většinu týdnů, pokud nenastane nějaká nečekaná událost:
po/út/pá - můžu určitě
st - tak 50%, záleží na tom, jak bude chtít hrát moje druhá skupina
čt - obvykle ne, ale kdyby to byl jediný den, co můžou ostatní, tak se to dá zařídit (ne pokaždé teda)
so/ne - nevim, to se mění, dejte datum a já řeknu, jestli jo nebo ne :)
29.7.2014 10:04 - ShadoWWW
Alton má za to, že jeho teta toho moc namluví a lidi si rádi kde co přibarví, nafouknou, domyslí, vymyslí..., Alton ale ví, že Kelyna má dobráckou povahu.

A taky je příliš velký dobrodruh na to, aby se někde usadil.
29.7.2014 10:09 - shari
ShadoWWW: však jo. :) Jen mám stále v živé paměti, jak jedna moje klerička upadla do bezvědomí (bo jsem nemohla hrát ten den) a aniž by to vědomí znovu získala, byla provdána za největšího úchyla ve všech světech, na kterých se kdy hrálo! A zabít ho nešlo... Chudinka z toho měla trauma... T-T
29.7.2014 10:17 - ShadoWWW
Tak tomu říkám pech :D
29.7.2014 11:06 - wlkeR
I used to be an ass.

I think I still am.

PS Družina tě neměla obalovat bahnem a převlíkat za sochu. U lizardmanů to JE svatební oblek.
29.7.2014 11:29 - Nachtrose
...jak asi skonci Erik, jestli by se neukazal ani priste?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088598966598511 secREMOTE_IP: 18.206.12.31