Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
25.7.2014 22:09 - ShadoWWW
Já můžu od pondělí do čtvrtka
25.7.2014 22:26 - Quentin
Já zase všechny dny krom soboty, pokud nebude krize v práci.

Jinak tahle hra byla určitě lepší než minulá.
25.7.2014 22:28 - Nachtrose
S tou vyslovnosti je to stejne legrační. Takovej valecnik se strendž 17... ;-)

Jinak neni tohle trochu broken?:

Heavy Armor Master
Prerequisite: Proficiency with heavy armor
You can use your armor to deflect strikes that
would kill others. You gain the following
benefits:
• Increase your Strength score by 1, to a
maximum of 20.
• While you are wearing heavy armor,
bludgeoning, piercing, and slashing damage
that you take from an attack is reduced by an
amount equal to your Constitution modifier.

Sila se mi o 1 zvedne na lvl 4 tak jako tak, tak proc si sakra k tomu nevzit i rezistenci na zreneni? o.O
25.7.2014 22:31 - Quentin
Tohle je hrozně broken feat. Z něj jsme si dělali srandu ještě pár týdnů po playtestu. Ví se už na jisto, že to prošlo do vydání?
25.7.2014 22:37 - Babaj
jinak mi to prislo dnes naky kratky :-))) na to jaky silacky reci byli na zacatku :-)) parit az do rana :-))))
25.7.2014 22:37 - Nachtrose
Quentin: co jsi to tam resil s tim g+ chatem aby jsi videl nase kamery? ja to mam takhle:

https://www.dropbox.com/s/fu6vyg18ca04w0p/Untitled-2.png
25.7.2014 22:41 - kin
Tak to ještě zprovozníme? :D Já můžu do rána .)
25.7.2014 22:46 - Quentin
Nachtrose: Jasně, já taky. Jen když nejsme nikde na mapě a neni potřeba koukat na roll20, tak mám radši to defaultní hangout okno, kde se ti přes celou obrazovku zobrazí ten, co zrovna mluví. A k tomu se dá nechat ten g+ chat zapnutej.
25.7.2014 23:03 - Colombo
Já čuměl na sebe, to mi přišlo takové... nejpříjemnější.
25.7.2014 23:29 - ShadoWWW
1. část (před přestávkou)
2. část (po přestávce)

Jinak ten zvuk není ještě pořád ideální. Můj mikrofon to snímalo skvěle, ale vás občas ne úplně dobře. Mám ještě podezření, že je to kvůli reprákům/mikrofonu, že se vzájemně ruší. Zkusím to příště se sluchátky a sluchátkovým mikrofonem. Je zvláštní, že to blbne hlavně přes Hangout. V jiných programech je to OK.

Dnes mi to přišlo taky lepší než minule. Je to možná i větší sehraností. A taky mi to dnes přišlo ňáký krátký. Ale bavic jsem se celou dobu. :)

P.S. Mám pocit, že to blbne kvůli tomu, že Hangouts nějak automaticky nastavují hladiny snímání zvuku a nedělají to úplně dobře. Blbý je, že během hry vás slyším normálně v pohodě a až v tom streamu to zní blbě. Zvuk je ale imho lepší než minule.
25.7.2014 23:33 - kin
Jinak musím říct že mě hangouts a roll20 příjemně překvapili, velmi zajímavý a dobrý prográmek na hraní přes net.
25.7.2014 23:39 - Nachtrose
Vzhledem k tomu, ze jsem neusnul jako posledne, tak to rozhodne bylo lepsi :-D Zacinam se trochu s tou postavou szivat, ale stale plati, ze jsem RP amater, tak to bude asi hodne tim. Uvidime, jak to pujde dal.
25.7.2014 23:40 - ShadoWWW
Já jedu brzo ráno do Jeseníků. Ale já stejně nejsem zvyklý spát. Půjdu tak v jednu a v 6 vstanu.
25.7.2014 23:46 - Nachtrose
Zvuk se pokazil nekde kolem 3:20, do te doby sel jak jsem ho slysel doma.
25.7.2014 23:47 - wlkeR
Fakt? Tak to jsem rád, já si přišel dneska nějakej polomrtvej a bylo mi fajn, že si víceméně vystačíte sami.) Dorazil mě ten lag, nejdřív obrazovej, následovanej 50% ztrátou zvuku. Máme do baráku bezšňůrovej net, který dost podléhá náladám počasí. Dneska sice nelilo ani nebouřilo ani tak, ale jestli ty lidi co maj na střeše anténu a dělaj zateplení s ní hejbnou, tak jsem úplně v háji :D
25.7.2014 23:56 - kin
Mě to s vámi dost bavilo, a přišlo my to takové správně nerdy hrát to takhle po netu...těším se na další hru :) (a navíc je super hrát zase jednou postavu .)
26.7.2014 11:32 - Babaj
no pravidla jsou stale dost derava... muzete mi nekdo rict na kery spell list patri kouzlo Faerie Fire ? neni ani an clerickym ani wizardskym a popis kouzla tam je a zadny dalsi kouzlici povolani tam neni..
26.7.2014 11:56 - wlkeR
Netuším, ale historicky je kouzelnický, takže tak.

Ono je v tom děr spousta, jako to dobrodružství je děravý tak, že pořád nemůžu uvěřit, že se na něm podílel člověk nad kterym každoročně žasnu u přímýho přenosu z PAXu (tedy Chris Perkins).
26.7.2014 12:16 - Babaj
takze se ho muzu naucit?
26.7.2014 12:36 - wlkeR
Určitě.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089695930480957 secREMOTE_IP: 44.192.75.131