Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.
Hlasovat může jen přihlášený uživatel.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
Autorská citace #61
21.7.2014 14:51 - Nachtrose
Ja jdu taky do prace, ale nemel bych problem, hrat i do pulnoci, nicmene do 22h je taky fajn, se clovek zase aspon prospi a nemusi den zacinat kyblem kafe ;-)
Autorská citace #62
21.7.2014 15:00 - wlkeR
Co je kafe? :D

Pro sychr jsem do systému naházel i mapy z druhé kapitoly. A protože dává dobrý smysl jít z první rovnou do třetí, dodělám jí dneska nebo zítra. Jen pro klid mojí duše - "Fog of War" funguje tak, že to co je pod fogem vidí jen GM, hráči vidí černo - ať už je to mapa nebo tokeny, correct?
Autorská citace #64
21.7.2014 15:13 - ShadoWWW
Vrabčák: Ha, první nadšenec! Link je v záhlaví diskuze: http://www.twitch.tv/shadowww_d20

EDIT: (Reakce na smazaný post. :))

Píše:
"Fog of War" funguje tak, že to co je pod fogem vidí jen GM, hráči vidí černo - ať už je to mapa nebo tokeny, correct?


jo jo. Roll20 dokonce umožňuje mít připravených několik ploch a mezi nimi přepínat, nebo dokonce každého hráče dát na jinou (např. při rozdělení družiny). Víc o tom ve videu.
Autorská citace #65
21.7.2014 15:34 - Element
ShadoWWW píše:
EDIT: (Reakce na smazaný post. :))
Jee, sorry, po tom co jsem to napsal jsem si vsiml, ze uz je to v zahlavi, tak jsem nechtel byt za lempla :)

Nevim, jestli se s tim vyrovna Guardsman Bob, ze jeden vecer nebudu poslouchat jeho LoL/HS breceni a budu sledovat vas :D
Autorská citace #66
21.7.2014 15:35 - wlkeR
Jj, jen to právě bylo všecko dělaný z GM POV, tk jsem chtěl jen vědět, co vidí hráči.

Ahaha budu po celých internetech, to bude fail XD

BREAKING NEWS: Klerik obsazen
Autorská citace #67
22.7.2014 01:43 - kin
Super, snad si seženu i kameru. Jdu se kouknout co umí rozebrané postavy, abych si nepostavil něco co už tam...je možné použít i poslední playtest? jelikož výběr ze čtyř ořezaných povolání není moc pro 6-7 hráčů :)
Autorská citace #68
22.7.2014 02:10 - ShadoWWW
kin: Než playtest, to máš už lepší použít alfa verzi PHB, která by měla být téměř identická s finálním PHB.
Autorská citace #69
22.7.2014 02:37 - ShadoWWW
Dal jsem do záhlaví překlady českých deníků postav. Sice jen první strany, víc jsem nestihl, ale snad to i tak pomůže. Druhé strany dopřekládám během zítřka, ale nevím, jestli to stihnu do začátku hraní. Nejspíš ne. :-/
Autorská citace #70
22.7.2014 06:04 - kin
shadowww: jsem ani nevěděl že něco takového existuje, díky :)
Autorská citace #71
22.7.2014 09:47 - wlkeR
Jestli někdo přitáhne ke stolu něco, kvůli čemu bych musel listovat v pravidlech, máme jasného tanka.

Oprava: k monitoru.
Autorská citace #72
22.7.2014 10:59 - Babaj
a podle kterych pravidel se pojede prevazne.. ja ted docitam ty basic rules.. a ted si promitam kouzla co znam a zjistil jsem ze se nktera lisi v pojeti basic vs Alfa draft
Autorská citace #73
22.7.2014 11:15 - ShadoWWW
Basic je novější než Alfa.

Pravidla ve Starter setu jsou zas osekaná z Basicu, i když jsou stejná. Takže imho nejlepší je držet se Basicu.
Autorská citace #74
22.7.2014 11:28 - Babaj
Oki basic :-)
konec koncu lepsi +5 nez +4 :-)) aspon umru o kolo pozdeji :-))
Autorská citace #75
22.7.2014 12:56 - Babaj
kudla chtel jsem si vypichnouit kouzla co umim z basic rules...... a uz jsem z toho nestastnej ze to poradne nejde copirovat.. po oznaceni a ctrl c.... mi to vypise napriklad:

Ray of Frost
Autorská citace #76
22.7.2014 12:57 - Babaj
parada tak tady to ani ty ctverecky neudela :_))))
Autorská citace #77
22.7.2014 12:58 - Babaj
proste mi to kopiruje jen nadpisy a text uz jsou jen ctverecky.. neni na to nejaky trik? jak to prepnout aby se to dalo kopirovat?
Autorská citace #78
22.7.2014 13:03 - ShadoWWW
Je to zmršený PDFko. :-/ Trik na to je, ale dost složitý. OCR.
Autorská citace #79
22.7.2014 13:24 - wlkeR
Pen & Paper for the win!

Jinak můj papírový Starter set dorazí pravděpodobně ZÍTRA! Takže nadělám hromadu printscreenů a budu doufat, že se v nich vyznám :D
Autorská citace #80
22.7.2014 13:43 - Babaj
si myslim, ze se nejdriv budem dost seznamovat a delat technictejsi zalezitosti.. takze to podle mne vyjde dobre :_))
Autorská citace #81
22.7.2014 14:19 - ShadoWWW
Aktualizoval jsem překlady deníků pro oba bojovníky a klerika - už jsou obě strany a hlavně zázemí.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088582038879395 secREMOTE_IP: 54.225.35.224