Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
7.12.2017 21:58 - wlkeR
Zrovna mi došlo...

1) Lightsaber patřil Sergejovi.

2) Sergej byl na hradě.

3) Lightsaber byl na hradě.

4) Lightsaber je inteligentní.

5) Lightsaber by se měl na hradě vyznat.
8.12.2017 06:57 - Kosťa
nejsem si zcela jist jestli má ta zbraň očička a ušiška a jestli vnímá okolí tak jako živí tvorové, ale je fakt že za zeptání nic nedáme
8.12.2017 07:06 - Babaj
ta kocka nechodi v botach nadarmo.... otazka je co ta inteligence v meci obsahuje :-)))
8.12.2017 08:36 - shari
No tak bacha, aby ten lightsaber někdo nezasáhl fireballem, mohl by umřít... >_>
8.12.2017 14:36 - Kosťa
Nesmí s ním provádět trik throw lightsaber.
8.12.2017 17:18 - wlkeR
A trik "let wizard fireball lightsaber."
8.12.2017 21:55 - shari
Pokud si dobře pamatuji, tak jak kopí, tak kniha byly zničeny tím, že se ocitly v ohni. A knížkou nikdo neházel. ;)
9.12.2017 12:40 - Babaj
TAK VSICHNI VIME ZE I MAGICKE PREDMETY OBYVAJI SMRTELNOU SCHRANKU.. DOKONCE V POPÚISU KOUZLA MENSING SE TO ZMINUJE :-)
13.12.2017 09:55 - Babaj
kde ze ty SW hraji , ze se to dnes kvuli nim ma prerusovat? jsem to nikde nevidel az zitra v konech :-))
13.12.2017 10:25 - Asar
na slovensku je to uz dnes :) vraj predpremiera
13.12.2017 10:55 - Babaj
to je asi SW sila oziva.... .-))) predpremiera,, jako pojem o oziveni si v pameti predchozi dil :-))))
13.12.2017 11:02 - Kosťa
O půlnoci v Boskovicích, a na tom Slovensku stě jiný časový pásmo nebo co že to tam máte tak brzo?
13.12.2017 11:06 - Asar
Tak u nas z nejakeho dovodu zrusili polnocne premiery a radsej to davaju klasicky vecer predtym. Jedina polnocna premiera bola SW VII...asi bola mensia ucast nez ocakavali (aj ked vypredane kino) alebo mali kopu staznosti
13.12.2017 13:21 - Ugy
V pardubicích to jde dneska od 19:00. Ale trochu mě štve že půlnočky už nejsou ty na kterých sem byl měli vždycky skvělou atmosféru.
20.12.2017 09:40 - Asar
Dnesok plati, ze?
20.12.2017 10:49 - Kosťa
Jop
20.12.2017 13:23 - shari
Já bohužel dneska nemůžu.
20.12.2017 14:19 - Kosťa
A kdo za nás bude schytávat rány? Jinak já sem pro změnu nachlazenej tak snad nebudu moc huhňat a popotahovat

napiš jak to máš do konce roku s volnem předpokládám že se budeme domlouvat na hraní o svátcích (pokud budeme vůbec hrát)

Ještě jsem chtěl znovuotevřít téma nových postav a nízkých úrovní vzhledem k tomu jak se nám to blíží, konkrétně jestli za Wlkera někdo vezme nevděčnou funkci léčitele, protože sem tak pochopil, že to bral spíš proto, že musel a bylo to dost potřeba než že by se na to vrhnul s nadšením. A taky pokud budeme hodně měnit postavy jestli by nestalo za to začít na 1. úrovni

Na závěr jsem měl jednu prosbu: změnit systém levelovaní trochu mě totiž štve že jsem o úroveň skoro dvě pozadu protože chodím do práce i v noci, bylo by možné dávat úrovně např podle postupu v příběhu?
A bylo by možno srovnat lvl postav než začneme nové dobrodružství (pokud se nedohodneme že začneme od 1. úrovně)
20.12.2017 14:44 - Asar
Ad hranie medzi sviatkami. 27-29.12 som sam doma, manzelka je prec, takze kludne mozme hrat hoc aj kazdy vecer :D

Ad postavy. Ak som dobre pochopil, Babaj by rad pokracoval vo Varisovi a myslim ze Henwedd v Jezhkovi, preto sa nakoniec dohodlo ze ideme od 9teho levelu dalej. Ak ale sa rozhodnete predsa len zacat s novymi postavami tak to mozme dat od 1./ 3. levelu, aspon nemusim upravovat encountery :D

Ad expy a levelovanie. Hrame na expy, a v tejto chvili je Babaj najdalej preto lebo je to jedina postava, ktora je v hre od zaciatku. Wlker medzitym menil 3krat postavu a Sarka prisla az neskor. Navyse Babaj hra kazdu jednu hru, preto ma tolko expov. Nie si ale velmi pozadu oproti zvysku, vsetci ste viac menej narovnako, len Babaj je hodne daleko pred vami.

Samozrejme, ak sa dohodnete, ze chcete v dalsej kampani sa levelovat podla pribehu, nemam s tym problem, su tam (a ak nie su tak vytvorim) milestony kedy sa ziskavaju levely. To je ale na vas ako sa dohodnete. ja ako hrac mam radsej experiency na zaklade frekvencie hrania, kedze je to zaroven odmena pre hracov - ludia co hraju castejsie su potom na tom samozrejme lepsie. Ak vy chcete ako skupina milestony, nedbam :)

Ad nova kampan. Vsetci budete rovnaky level (s roznymi bodmi expov samozrejme - ak teda pri expoch ostaneme) na zaciatku Elemental Evil.
20.12.2017 18:44 - wlkeR
Já healery hraju rád, ale mají takové celkem blbé spektrum classů.

Bard mi sedí, ale toho potřebuju hrát naživo a s pomalejší družinou.
Klerik je... eh. Někdo, s kým se nedokážu úplně ztotožnit. Zkoušel jsem ho snad jednou.
Paladiny hraju skoro furt, tak chcu zkusit něco jinýho XD

Jestli healer fakt nebude, kouknul bych na tu Favored Soul sorcku z Xanathara.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.1099259853363 secREMOTE_IP: 54.226.222.183