Zajímavosti

Debata je lehce moderovaná (opravení nefunkčních odkazů). Zkuste nespamovat... moc. Díky.
Napsal: Nerhinn
21.2.2019 17:53 - Maelik
Doporučuju si najít seriál Dragon Prince.

Kdysi dávno lidé a elfové žili vedle sebe. Pak lidé přišli s černou magií, elfové je vyhnali a na hranici hlídal, kromě elfů i mocný drak, drak byl nedávno skolen a jeho vejce ukradeno...no není asi překvapivé, že tu záhy máme trojici hrdinů, kteří se pokouší vejce donést zpátky elfům, aby zastavili hrozící válku.

Z pohledu zdejší komunity má smysl seriál shlédnout i díky tomu, že narozdíl od mnoha jiných fantasy seriálů se tady u kouzel uplatňují jak surovinové, tak pohybové, tak slovní složky kouzla (ala D&D), jsou zde nějaká ta mystická sesílací ohniska...no, prostě je to dobrá ilustrace tohoto druhu magie.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18331909179688 secREMOTE_IP: 54.197.24.206